PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 084
oceny
7,4 10 1 58084
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Wspaniały film!

ocenił(a) film na 9

Dawno nie widziałem tak znakomitej animacji. Na upartego można się w nim doszukiwać inspiracji z Terminatora lub choćby z Matrix'a, ale klimat i magia ujęcia tych koncepcji w filmie Shane'go Acker'a są niepowtarzalne...

Rob_Rock

Mam takie dosc dziwne pytanko, gdzie wy ten film ogladaliscie? bo ja szukam i szukam i w zadnym kinie w warszawie go nie graja. a chyba nie mozliwe, ze jak wszedl (mial wchodzic 18 wrzesnia) to juz zakonczyli emisje?

jak ktos cos wie prosze o info:) w gre wchodzi warszawa albo bydgoszcz:)

ocenił(a) film na 9
oguseq

Ja go osobiście widziałem za oceanem, gdy byłem na wojażach :))

ocenił(a) film na 9
Rob_Rock

Mi również od razu na myśl przyszły dwa filmy matrix i wojna światów maszyny podobnie skonstruowane, terminatora:ocalenie widziałam dosyć niedawno wiec to skojarzenie przyszło jako trzecie.

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Film jest swietny, widziałem go dosć dawno ale pamiętam dosć wyraźnie, szybko zapada w pamięć i porywa w fabułe. Fakt może ciut z but krótki lecz to ten film z gatunku 'nie żałuje że widziałem !!!!' POLECAM

ocenił(a) film na 8
Rob_Rock

Ni arcydzieło, ni rewelacja, ale...


"9" na 8/10.

Rob_Rock

Moje pierwsze skojarzenie to "Władca Pierścieni". Drużyna pierścienia czyli numerki, które zmierzają w jednym kierunku i maszyna (mózg) z jednym okiem w wielkiej fabryce gdzieś w oddali tak jak oko w wielkiej wieży.

Skojarzenie z Matrixem to chyba tylko ze względu na 9 (Neo), 7 (Trinity) i "miasto maszyn" (owa fabryka) gdzie tworzone są maszyny. :)

Ogólnie dosyć ciekawie to wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones