PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725574}

9. życie Louisa Draxa

The 9th Life of Louis Drax
6,3 6 880
ocen
6,3 10 1 6880
4,3 3
oceny krytyków
9. życie Louisa Draxa
powrót do forum filmu 9. życie Louisa Draxa

Ciekawy, mało znany przypadek chorobowy mrożący krew w żyłach.
Wciągające,mroczne, intrygujące kino.

zgryzliwy

Jezeli już psychiatra podejrzewał syna o samookaleczanie ale obrażenia z wczesnego dzieciństwa mu nie pasowały to powinien automatycznie przenieść podejrzenia na matkę.Pod tym względem film jest nielogiczny.Inny brak logiki to leczenie psychiatryczne tej kobiety.Powinna siedzieć w pierdlu lub w szpitalu więziennym.W chwili szamotaniny była zdolna do oceny sytuacji.No chyba ,że była na obserwacji sądowo-psychiatrycznej ale ona trwa w Polsce tylko 6 tygodni.

lolekk

Matka miała sprzeczkę z psychiatrą, gdy tamten zasugerował, że to nie mały ma problem, tylko podejrzewał o to jego ojczyma. Wtedy ona urwała kontakt z psychiatrą.

ocenił(a) film na 6
zgryzliwy

Z pewnością oryginalnie przedstawiona fabuła. Ja osobiście bardzo szybko odkryłam o co właściwie chodzi - dla mnie w tym przypadku film przewidywalny. Ale faktem jest, że rzadko się słyszy o tym chorobowym przypadku mrożącym krew w żyłach

anielka0000

takie tematy już były ale fakt faktem ,że szokujące :http://www.filmweb.pl/film/Dom+Glass%C3%B3w%3A+dobra+matka-2006-349712 . Trudno uwierzyć ,że cos takiego! istnieje.

ocenił(a) film na 8
anielka0000

anielka0000
Jasne że bardzo szybko odkryłaś pewnie w 1 minucie he he

ocenił(a) film na 6
lowenman

W 1 min. 30 sek ...

ocenił(a) film na 7
zgryzliwy

Dobry film. Pokazuje, że nic nie jest takie jakie nam się wydaje. To co widzimy nie jest prawdziwe. Ludzie noszą maski i grają w gry.

ocenił(a) film na 8
zgryzliwy

Nic dodać, nic ująć.

zgryzliwy

Bardzo wciągająca historia...i smutna .Bardzo plastycznie jest ukazany świat małego chłopca ,który znalazł by się w nim chronić i przetrwać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones