PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720385}

April 9th

9. april
6,2 541
ocen
6,2 10 1 541
9. april
powrót do forum filmu 9. april

Film dość schematyczny i nudny. W zasadzie poza doborem tematu, nie ma w nim nic odkrywczego. A w dodatku wybrano najkrótszą kampanię II WŚ, trwającą niecałe cztery godziny. Bardzo podobał mi się wybór tematu, ale niestety nie jest to materiał na film, który jest tylko trochę krótszy od całej kampanii w Danii.

Bohaterowie nijacy. W zasadzie rozróżniałem dwóch z nich - porucznika i tego nadętego sztywniaka w okularach. W filmie najczęściej powtarzają się zwroty: ''wycofujemy się'' i ''nie mam już amunicji''. Zapadły mi zaledwie dwie sceny w pamięć: udział w walkach plutonu motocyklowego i moment kapitulacji. Reszta... była taka sobie.

ocenił(a) film na 6
andrzej_matowski0

Ciezko wycisnac troche wiecej akcji z filmu o "wojnie", ktora trwala 4 godziny i nie bylo w niej zadnych tajemnic ani "skandali". Po prostu Niemcy przyjechali sobie do Danii, pare razy strzelili i koniec.

makarpoland

Zgadza się i dlatego ten film jest dość nudny. Trwa niemal tyle samo, co cała inwazja. Z powodzeniem mógłby być o połowę krótszy.

ocenił(a) film na 10
andrzej_matowski0

film jest bardzo fajny i ciekawy temat z tego co widziałem na filmie to ten film to jest dobry przykłąd tego ze chcesz pokoju to przygotuj się do wojny, chyba wtedy przodkowie PO i Kodowców rządzili Danią tak samo uważają jak PO i kodowcy "strategia obrona jest prowokacja a manewry Niemców juz nie "

ocenił(a) film na 10
makarpoland

podczas wojny strzela się jak o tym nie wiesz, widać ze kodowca albo lewactwo ze nie wiesz co na wojne robi sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones