PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561152}

90 minut do katastrofy

Crashpoint - 90 Minuten bis zum Absturz
5,8 1 855
ocen
5,8 10 1 1855

90 minut do katastrofy
powrót do forum filmu 90 minut do katastrofy

Sympatyczny

ocenił(a) film na 7

ale dekompresja rozerwałaby ich już na około 8km... Przesadzony, ale
bardzo przyjemny w odbiorze

eelbe_b

tylko szkoda ze kapitan wypadł. a tak to troszkę wybujały ale ogólnie OK

ocenił(a) film na 9
bud_weiser

W Wyborczej napisali, że na faktach. Hmm..., przypominacie sobie taką akcję w ostatnich latach i to niedaleko nas?

użytkownik usunięty
bud_weiser

:D oglądałem już kilka filmów dotyczących przygód w samolocie, ale ten był całkiem niezły.

ocenił(a) film na 6
eelbe_b

Zgadzam się z kolegami wyżej:). Czasem przesadzony, mimo tego przyjemnie się oglądało. Klimat jako taki jest, efekty całkiem realistyczne. 6/10

ocenił(a) film na 6
eelbe_b

Film mi się podobał. Efekty fajne, obsada też niezła. Zdziwiło mnie tylko to że kapitan i dziecko mogli się utrzymać w powietrzu przy prędkości
350km/godz.

ocenił(a) film na 6
patkot28

No, dokładnie. Też mnie to zastanawiało, że się utrzymali, ogólnie to ta scena najbardziej mnie rozbawiła, była chyba najmniej realistyczna. A tak w ogóle to film nie jest zły i przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 6
eelbe_b

No i ta stewardessa, jak na Niemkę, niczego sobie :) Sam film też bardzo przyzwoity

eelbe_b

Ocena zaniżona! Film naprawdę dobry, ani przez chwilę nie nudził. Momentami mocno naciągany. 7/10

ocenił(a) film na 7
Franio

Mi się film podobał, ani razu się nie znudziłem. Prawdą jest, że kilka scen jest przesadzone, ale na to można przymknąć oko ;). Co do stewardessy, jak na Niemkę całkiem ładna.

Etam

Jak można pisać "jak na Niemkę całkiem ładna"?To, że Niemki są brzydkie to taki sam stereotyp jak to, że Polacy w większości to złodzieje i brudasy. Jak można tak bezmyślnie pisać takie bzdury???To jest po prostu plugawe! Byłeś człowieku w Niemczech? Jedź do Berlina i się rozejrzyj, zanim zaczniesz pisać brednie.

Snezana

Ja swego czasu mieszkałem w Niemczech i tak brzydkich kobiet jak tam, to nie widziałem nigdzie indziej. Oczywiście mówię tu o średniej, bo wyjątki się zdarzały i człowiek oczu nie mógł oderwać.
Zresztą, pojedź na Ukrainę, tam dopiero zobaczysz, jak wygląda piękna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones