PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317712}

Aż do śmierci

Until Death
6,3 4 395
ocen
6,3 10 1 4395
Aż do śmierci
powrót do forum filmu Aż do śmierci

Jean Claude Van Damme wszystkim jego przeciętny znawcom był znany jako karateka. Dziś w filmie "Until Death" Van Damme wystąpił w roli policjanta i narkomana, który mało co nie został pogrzebany! Po kilku miesiącach postanawia naprawić to co zepsół, w przenośni się wyrażając. Film szczerze mówiąc jak na filmy aktorskie Van Damma wypada rewelacyjnie, też końcówka zaskakująca i dająca do myślenia. Zasłuzone 9/10.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Racja. Film jest dobry. Tylko ja daje 7/10. A o co chodziło z niektórymi scenami że czasami kamera odwracała się do góry nogami?

ocenił(a) film na 9
BDZ64

W momencie śpiączki Van Damma? Sam się zastanawiałem, ale mnie się wydaje, że to nawiązauje to urazów psychicznych głównej postaci tego filmu!

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Jeszcze w barze była scena jak kamera odwróciła się do góry nogami.

ocenił(a) film na 9
BDZ64

Racja.. Ttu tego nie rozumiem. Ogólnie film jest świetny, Van Damme wreszcie udowodnił, że jest lepszy od Seagala!

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Właśnie oglądam na Polsat Film, faktycznie film świetny. Ocena na Filmweb mogłaby być wyższa.

ocenił(a) film na 9
robiq

Racja, nie raz już to mówiłem ;) Miłego senasu. :)

ocenił(a) film na 10
BDZ64

W barze dlatego, bo chyba był pijany i tak chcieli to ukazać.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Dobra rola Vana i całkiem niezły film.

ocenił(a) film na 6
simon3333

No tak, całkiem znośna mieszanka dramatu kryminalnego z kinem sensacyjnym, ale przez końcowe 10% filmu wyżej 6/10 nie podskoczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones