PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853085}

Aż do śmierci

Till Death
5,1 3 616
ocen
5,1 10 1 3616
5,0 3
oceny krytyków
Aż do śmierci
powrót do forum filmu Aż do śmierci

Spodziewałem się gniota, a dostałem zgrabną historyjkę. Dobrze się to oglądało.
PS. Czy ktoś wie co to za złamas ten cały "krytyk" od siedmiu boleści Czartoryski Bartek? Jakiś upośledzony czy co?

ocenił(a) film na 6
zulu88

Haha dokladnie jak go widze pod kazdym filmem jak „komentuje” to mi sie nie dobrze robi, co do filmu niezly!
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
zulu88

Słyszałem, że jakiś upośledzony xd

ocenił(a) film na 6
zulu88

Hahahaha - Czartoryski jak Czartoryski,ale niejaka Kaja Klimek to też jest "wybitna" postać.Co jeden krytyk to lepszy.

ocenił(a) film na 5
kleju30

No a mnie oceny jakie stawia Kaja mocno interesuja i cenie jej prace jako krytyczki.

zulu88

A ty naziolu nie jesteś upośledzony ze swoimi poglądami? Pewnie gdyby była taka możliwość, dałbyś sobie w awatarze swastykę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zulu88

Znam Bartka, bardzo fajny gość, i z reguły ma rację, jeśli chodzi o ocenę takich gniotów.

ocenił(a) film na 3
zulu88

obejrzałem i okazuje się, że Bartek Czartoryski ma w większości rację, film jest żenujący, jak sensacja dla dzieci, kretyńskie sceny, aktorstwo śliczności nadaje się do ,,ukrytej prawdy,, . do tego idealny makijaż po nocy, krwi, śniegu i myciu twarzy :))

ocenił(a) film na 2
zulu88

Jak to jest zgrabna historyjka to ty masz gniota zamiast mózgó

ocenił(a) film na 6
zulu88

Film banalny,ale dostarcza podczas oglądania całkiem niezłą rozrywkę.

ocenił(a) film na 6
zulu88

Dla mnie fajnie się oglądało ja lubie thrillery tego typu obejrzeć np po popołudniówce z pracy przy mocnym piwie, oglądałęm gorsze oglądałęm lepsze ale takie filmy niekiedy się z ciekawości ogląda jak to się wszystko zakończy kto przeżyje kto nie,rozumiem złe oceny że Megan Fox non stop cokolwiek się nie dzieję super makijaż zero emocji wyjebka na wszystko mimo że męża martwego w kajdankach ciągnie po całym domu, Gdyby nie Megan Fox ten film miałby lepsze recenzje,ale ja nic do niej nie mam oglądałęm i jest to solidny współczesny thriller klasy B

ocenił(a) film na 8
zulu88

Bartek Cz. to beznadziejny pseudo krytyk ocenia tu filmy, nie ma o nich pojęcia, najdziwniejsze jednak to że ktoś mu za to płaci.
Mamy tutaj przykład naprawdę dobrego i trzymającego w napięciu filmu, oryginalny pomysł, niezła i trzymająca w napięciu akcja, można się doczepić do kilku logicznych niedociągnięć i nie najlepszej w moim odczuciu gry aktorskiej, ale i tak mocne 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones