PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 885
ocen
7,7 10 1 90885
8,7 42
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

To nie żaden film wybitny tylko męczące kino niszowe które nie powinno być dopuszczone do szerokiej dystrybucji a wręcz powinno się zakazać puszczać takich filmów w kinie! Bo zawsze takie egzystencjonalnie smęty są reklamowana jako niewiadomo co i niewiadomo jak jakie wybitne kino które każdy musi obejrzeć a to tylko nudny, męczący, niszowy smęt dla wąskiej grupy bałwochwalców .. a kysz a kysz !

ocenił(a) film na 6
mercx

Nie musisz oglądać i nikt ci nie każe. I na szczęście nie ty decydujesz, co jest w kinach.

ocenił(a) film na 10
mercx

Ten film to właśnie prawdziwe, poważne kino. Jako nie wiadomo co reklamowane są głupawe "Transformersy". Nie czytałem przed seansem żadnych forów, więc nie wiedziałem, że to kino psychologiczne ani, że niektórzy uważają, że ten jest nudny. Obejrzałem film spodziewając się przyzwoitego akcyjniaka. Pozytywnie się zaskoczyłem! Okazało się, że nie jest to głupie, nudne kino typu "Transformers", czy niektórych odsłon "Avengersów", lub "Harry'ego Pottera". Okazało się, że jest to świetny, od początku trzymający w napięciu film. Wybitne portrety psychologiczne postaci, niesamowita gra aktorska, metaforyczny pojedynek kapitalizmu z wiarą, świetna muzyka, genialne zdjęcia i niezwykła reżyseria. Czego w tym filmie nie ma! Bardzo się zdziwiłem, kiedy się okazało, że są ludzie którzy uważają, że ten film jest nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones