PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628359}
6,2 831
ocen
6,2 10 1 831
A Perfect Ending
powrót do forum filmu A Perfect Ending

...

ocenił(a) film na 6

Mam mieszane uczucia co do filmu, ale nie jest zły ;) Fajna historia chociaż na początku trochę denerwował mnie ten wiecznie "zalotny" wzrok Paris.

Krupssi

Plus jej sposób mówienia - jakby sprawiało jej to trudność...
Ale moja ocena ogólna mocne 9/10, bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 10
anzpl

Dokładnie - ten jej sposób mówienia - na początku meeeeega drażniący.
Ale film za całokształt 10/10, dawno nie widziałam filmu, który by mnie tak urzekł i wzruszył... od kilku dni oglądam w kółko i za każdym razem na końcu - ryczę jak bóbr :)

ocenił(a) film na 6
willa

no przyznam też, że końcówka smutna ;(

Krupssi

skad go sciaglyscie bo ja szukam i nic :/

ocenił(a) film na 6
Lexy33

ja nie ściągałam, oglądałam po angielsku na jakiejś tam stronce

Lexy33

Ja w bit lord wpisałam i się samo znalazło w torrentach. A apropo postu niżej, tj. o piciu Rebecci, to ciągle myślałam ileż ona tam tej wódy ciągnie, przecież pół szklanki walnie i ululana ;) A Paris dawała radę - nie na chama, dlatego chyba tak trochę mówiła i sunęła przez pokój rozsiewając czar, wiadomo. W sumie szkoda, że film z kategorii 'a miało być tak pięknie', bo to mnie denerwuje, że zawsze wisi w powietrzu jakaś katastrofa jak zaczyna być fajnie. I gdyby mógł być bardziej dofinansowaną produkcją, to naprawdę podrasowany by jeszcze lepsze robił wrażenie. Generalnie na plus.

ocenił(a) film na 8
willa

Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna :)

ocenił(a) film na 6
Krupssi

Jedno mnie rozśmieszyło - to częste siorbanie whisky ze szklanki - hehehe....

ocenił(a) film na 8
Krupssi

Mnie, ogólnie, dobiła gra aktorska Pani J. Clark. Nie było chyba takiego momentu, żeby wyglądało to naturalnie, jej sposób mówienia, gesty... wszystko sztuczne i irytujące.
Film zaliczam do swoich ulubionych ale szkoda, że nie wzięli innej aktorki do roli Paris

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones