PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393993}
6,6 1 961
ocen
6,6 10 1 1961
6,8 6
ocen krytyków
A gdyby tak się stało
powrót do forum filmu A gdyby tak się stało

niesamowity dokument

ocenił(a) film na 10

Natknąłem się przypadkowo na ten film... Zobaczyłem pierwsze ujęcia i od razu wiedziałem, że nie jest to zwykły dokument. Kilka minut temu odszedłem od telewizora, moja mama oglądała go ze mną i oboje byliśmy poruszeni. Wspaniały dokument, polecam wszystkim.
Pozdrawiam wszystkich Film-łebowców, którzy także przed chwilą obejrzeli to dzieło. :)

ocenił(a) film na 10
karol6689

Czuję się pozdrowiona. ;)

Dokładnie tak samo przypadkowo natknęłam się na film
i także zrobił na mnie wrażenie..duże

karol6689

Też natknęłam się na niego przypadkiem i nie żałuję. Przepiękny. ;))
I podobno do Oscara nominowany. ;DD

frania_show

ja także przypadkowo...piękne...chce się obejrzeć jeszcze raz:) wiecie gdzie można znaleźć i wcześniejszy dokument?

yoryl

poryczałem sie jak dziecko gdy ta starsza pani zaczęła płakać :( widziałem tez pierwszą cześć ale aż tak mnie nie poruszyła.



ps.film niestety nie był nominowany (sic!) tylko był na skróconej liście kandydatów do nominacji,przynajmniej tak gdzie doczytałem :)

ocenił(a) film na 4
simonjestcool

Ci którzy widzieli wcześniejszy dokument "Wszystko może się zdarzyć" mogą czuć się nieco zawiedzeni. "A gdyby tak się stało" to po prostu powtórzenie w całości tamtego filmu plus kilka (zbyt krótkich!) wstawek z dorosłym Tomkiem. Miałem nadzieję, że dorosły Tomek powie coś więcej, a tu ledwie kilka średnio ciekawych myśli. Pomysł z "rozmową" małego i dorosłego Tomka znakomity, ale nie w pełni wykorzystany. Dlatego wczorajszy seans był dla mnie przede wszystkim przypomnieniem znakomitego dokumentu z 1995 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones