PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866653}
4,9 122
oceny
4,9 10 1 122
AK vs AK
powrót do forum filmu AK vs AK

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem dlaczego film ma tak niską ocenę :( Jest dobrze zrobiony, a historia sama w sobie jest oryginalna. Na pewno zasługuje na wyżej niż 5.0.

_marain_

na imdb ma wyższe noty...

ocenił(a) film na 3
MegaTM

IMDB jest praktycznie w 100% zarządzany przez indyjski oddział Amazon-a. Jest więc to bardziej objaw patriotyzmu lokalnego.

ocenił(a) film na 3
_marain_

E-tam. Ten film to kompletny chłam od strony rzemieślniczej. Wyraźnie widać, że talentu aktorskiego i komediowego to oni nie mają. Poszli na improwizację zamiast zaplanować ujęcia i dialogi, i nie wyszło im to na dobre. Próbują emulować komedię slapstickową przez przyspieszanie nakręconych zdjęć, ale też im to nie bardzo wychodzi.

Jeszcze rozumiem jak ktoś zna hinduski i potrafi zrozumieć humor zawarty w piosenkach wmontowanych do filmu. Ale polski Netflix się nie popisał i nie ma napisów z polskim tłumaczeniem tekstów piosenek. Jest tylko standardowy lektor tłumaczący dialogi.

Wujek_Sylwek

Filmu nie widziałam, więc się nie wypowiem, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie poprawić Twego błędu (mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe, ale po prostu nie mogę przejść obok tego błędu obojętnie, bo tak mnie razi w oczy) - nie ma czegoś takiego jak język hinduski. :-) Indie to bardzo zróżnicowany kraj pod względem językowym, kulturowym czy też religijnym, obowiązują tam aż 22 języki urzędowe. Jednym z nich jest język hindi, którym posługują się aktorzy w tym filmie. Do innych bardzo popularnych języków indyjskich należą m.in: bengalski, tamilski, telugu, kannada, malajalam, gudźarati, pendżabski itd itd. Język hinduski nie istnieje. :) Pozdrawiam serdecznie


https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_Indii

ocenił(a) film na 3
SmileAlways

Ależ gdzieżbym śmiał się obrażać? Jestem wdzięczny, że ktoś koryguje moje błędy bez pobierania opłaty czy czesnego. Postaram się więcej nie zrobić takiego błędu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones