PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772257}

ARQ

6,2 14 895
ocen
6,2 10 1 14895
ARQ
powrót do forum filmu ARQ

No cóż....

ocenił(a) film na 5

Myślałem, że nie znajdę bardziej irytującego filmu niż "Na Skraju Jutra", ale jednak się myliłem. Każdy "reset" doprowadzał mnie do szału, wszystko rozumiem, ale po jakimś czasie wszystko staje się po prostu nudne. Być może nie mam nerwu do tego typu filmów, ale jeśli chodzi o ten typ, to zdecydowanie można znaleźć lepsze filmy. Na plus na pewno aktorzy, którzy wywiązali się z roli i mimo wszechobecnej monotonii, końcówka filmu zdecydowanie na plus.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
bdt233

niezwykle konstruktywna odpowiedź. Głąb, mówi to osoba, która daje "Draculi" i "Inferno" tą samą ocenę ....

ocenił(a) film na 7
Zoloap98

No daje, bo Dracula dla mnie zestarzał się szybko i uważam go za dość mocno kiczowaty film obecnie. W tym nie ma nic do rozumienia, zwykły gust, w przeciwieństwie do tego co napisałeś o nudzie przy każdym resecie, jeszcze porównując to z Edge of Tomorrow gdzie tam powtarzalność była przez pewien czas na początku a w ARQ ani razu. Ale nieważne, odwrócą Ci się cyferki w nicku to dojdziesz do rozsądniejszych opinii =)

ocenił(a) film na 5
bdt233

I przez ten "powiew świeżości" uważasz, że to był film na 8 tak ? Jak dla mnie do tak wysokiej oceny jest potrzebne coś więcej niż zmienienie dwóch kwestii i dwóch ruchów w przedziale czasowym dwudziestu minut filmu, ale może jak mi się zamienią cyferki w roczniku zrozumiem sens powtarzania przez półtora godziny tego samego ;)

ocenił(a) film na 7
Zoloap98

Najwyraźniej jak się rozwścieczyłeś tym pierwszym resetem w filmie, że dalej nie wiesz co widziałeś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones