PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31605}
7,5 2 328
ocen
7,5 10 1 2328
Abel, twój brat
powrót do forum filmu Abel, twój brat

Mosior rewelacja!!!

ocenił(a) film na 9

jak Oni grają, REWELACJA!!! dlaczego nie zostali aktorami, Mosior, Dymek,Gołębiewski - ten alkohol, Łobodziński...co się dzieje z Mosiorem?, w scenach z Mosiorem nie widać grania...a przecież grał, ARCYDZIEŁO

ocenił(a) film na 9
klcw57

Myślę że to w dużej mierze zasługa Nasfetera. Ten reżyser potrafił dotrzeć do dzieci i spowodować że grali zupełnie naturalnie, a co za tym idzie genialnie! To widać dokładnie w innych jego filmach (Kolorowe pończochy. Małe dramaty. Ten okrutny, nikczemny chłopak) przecież tak grają "dzieci z podwórka" a grają tak że niech się Macaulay Culkin schowa ( no może troszkę przesadziłem;)). dlaczego nie zostali aktorami? Cóż Gołębiewski w sumie dziś jest ale najlepsze czasy stracił pod budką z piwem. Dymek nie miał tyle szczęścia Popadł w chorobę alkoholową, stracił wszystko co miał, nie mógł pracować. Skończył jako bezdomny w końcu umarł. Mosior grał tylko jako dziecko. Dziś nie wiem czym się zajmuje ale ma profil na NK i często też pisze dla FW. Tylko Łobodziński jest dość luźno związany z branżą.

MIR66

tak, to prawda Arcydzielo. Mam teraz w Fina cykl filmow Nasfetera i widownia jest zachwycona:::))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones