PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563280}

Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D

Abraham Lincoln: Vampire Hunter
5,6 54 241
ocen
5,6 10 1 54241
4,0 11
ocen krytyków
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D
powrót do forum filmu Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D

Niezłę jaja, patriotyczne snoby z akademii nominowały tą profanację biografi jednego z prezydentów USA. Ale co tu sie dziwić skoro Spielberg wrzuca do każdego filmu dobrotliwych kosmitów, które walczą u boku prezydenta przeciwko wampirom. Scena z Lincolnem i ufoludkem na latającym rowerze to jakieś jaja, co jeszcze nas czeka? Zombie Yoda? Tyranozaur Rex zaprzyjaźniający się z dzieciakiem i ukrywany w jego pokoju? Spielbergu, lepiej zamiast robić takiego gniota mogłeś zrobić przynajmniej jakiegoś lizusowatego nadętego gniota o Lincolnie w sam raz pod akademię i obsadzić w głównej roli Lewisa a nie jakiegoś podrzędnego aktora.

...

Yeah! Ponoć ma być kontynuacja nawet.

użytkownik usunięty
neo_angin

Serio ? XD za kurtki za kurtki

Nawet już wyszła ;):
http://www.filmweb.pl/film/Lincoln-2012-196929

użytkownik usunięty
neo_angin

To jakaś dziura wymiarowa, która przenosi mnie spowrotem tutaj o_0

To kiedy kręcą 'Washingtona: Tańczącego z wilkołakami' ?

Ten nowy lincoln jest bez czyde. Poskąpili po słabszych zarobkach jedynki.

hm..chyba coś pomyliłeś..nominację dostał http://www.filmweb.pl/film/Lincoln-2012-196929..zresztą nominowany do nagrody jest Polak Janusz Kamiński za zdjęcia do "Lincolna"

ocenił(a) film na 6

Gościu pomyliłeś dwa różne filmy. Nominację odstał "Lincoln" http://www.filmweb.pl/film/Lincoln-2012-196929 którego jak widać nie oglądałeś. Może wysiliłbyś mózgownice i jak już jesteś na filmwebie to spojrzałbyś najpierw kto jest reżyserem "Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D". Na ten film też zwróć uwagę ;] http://www.filmweb.pl/film/Abraham+Lincoln+vs.+Zombies-2012-649649

użytkownik usunięty
KaeM_4

Też mógłyś wysilić mózgownicę, bo gołym okiem widać, że ten temat nie jest serio ;)

ocenił(a) film na 6

Nie mało bezmózgowców dlatego jednemu chciałem pomóc ;]

użytkownik usunięty
KaeM_4

Szukaj dalej, może wreszcie jakiegoś znajdziesz.

ocenił(a) film na 6

Na razie znalazłem trola, któremu wydaje się, że żartuje

użytkownik usunięty
KaeM_4

Po uj tu wchodzisz i psujesz innym humor swoim smęceniem? Jak temat się nie podoba to się nie wypowiadaj a nie hejtujesz. Panu mówimy do widzenia.

ocenił(a) film na 6

Ilu ludzi rozbawiłeś?

użytkownik usunięty
KaeM_4

Tylko ty tu kwasisz. Zresztą nie mam czasu na twoje śmieszne przyjepywanie się, ja mam dobry humor i nie będziesz mi go psuł z jakiejś chorej zazdrości. A teraz wynocha.

ocenił(a) film na 6

Tylko ja bo tylko ja dostrzegłem ciemnotę jaką zasiałeś ;] Boże powiedz mi czegoż ja mu zazdroszczę ;] Mam świetny humor w przeciwieństwie do ciebie i mam dość troli, którzy najpierw piszą pierdoły myląc tytuły, a potem udają, że to było celowo.

użytkownik usunięty
KaeM_4

Ty naprawdę masz jakieś problemy ze sobą skoro przypieprzasz się do mnie. Starszaki wykręcają twoją głową piruety w muszli klozetowej? Dziewczyna objeżdża cię przy waszych znajomych za twoje marne zdolności łóżkowe? Śmieją się z ciebie w pracy? Na pewno coś z tego, ale tak miedzy nami wynoś się bo nie mam ochoty gadać z jakimś niewyżytym emo ;)

Wynocha.

ocenił(a) film na 6

Bujna wyobraźnia na poziomie gimnazjum ;] Nie wygonisz mnie z filmweba bo nie jest tylko twój. Kolega korajus pode mną fajnie spuentował. Dziękuję dobranoc

użytkownik usunięty
KaeM_4

Tylko ty jesteś na tyle chory by wykłócać się o jakieś drobiazgi. Wisi mi co ty masz z głową, dla mnie po prostu jesteś kolejnym żałosnym hejterem, któremu najwidoczniej się nudzi. Wynoś się wreszcie bo dostatecznie się zbłaźniłeś.

ocenił(a) film na 6

Cwaniak z ciebie w necie, ci...a w życiu ;]

użytkownik usunięty
KaeM_4

Muszę się do tego zniżać? A może po prostu przestaniesz się kompromitować i zamilkniesz?

ocenił(a) film na 6

zamilknę żebyś się więcej nie musiał ośmieszać na SWOIM forum

użytkownik usunięty
KaeM_4

Czyli jednak opcja z muszlą klozetową była w twoim przypadku prawdziwa.

ocenił(a) film na 6

ech jednak trolisz dalej podjudzając. tym razem żegnam się z tobą ozięble i ostatecznie.

użytkownik usunięty
KaeM_4

Ojeja, jakie długie pożegnanie. Ale serio, wynoś się stąd bo nikt cię tu nie chcę dzieciaku ;)

KaeM_4

KaeM_4 chłopak próbuje wyjśc z sytuacji z twarzą a ty go dręczysz...niech mu będzie. Przedni żarcik ,,ha" ,,ha" ,,ha". I po sprawie.

użytkownik usunięty
korajus

To ja mogę grzecznościowo skomentować twoją wypowiedź. Kaem_4 to jakiś cżłowiek z problemami, które szczerze nic mnie nie obchodzą i gdybym miałsię przejmować idiotami na filmwebie to dawno porzuciłbym moje konto. W ogóle śmieszą mnie ludzie twojego pokroju ;)

KaeM_4

Mnie.

W sumie fajnie by było, te filmy Oscarowe to taaakie nudy ostatnio. Co drugi o gejach, żołnierzach, transwestytach itd.

ocenił(a) film na 3

Szczerze mówiąc ten temat rozbawił mnie bardziej, niż sam film - brawo za udaną (jak widać po kilku komentarzach) prowokację ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones