PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563280}

Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D

Abraham Lincoln: Vampire Hunter
5,6 54 252
oceny
5,6 10 1 54252
4,1 12
ocen krytyków
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D
powrót do forum filmu Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D

Unikałem

ocenił(a) film na 6

Ciągle puszczają go w telewizji, a ja go unikałem. Przecież film, w którym prezydent Ameryki jest
łowcą wampirów nie może być dobry.
ale jak to mówią - nie oceniaj książki po okładce.

daje 7/10 :)

ocenił(a) film na 4
Viollipop

Bo raczej mylisz dwie różne produkcje. W TV kilkakrotnie w raczej shitowatych stacjach była emitowana taka straszliwa szmira "Abraham Lincoln łowca (albo pogromca) zombie". I ta o której napisałem to rzeczywiście jest kompletną żenadą, a tego z wampirami mimo, że miałem możliwość to nie oglądałem wiec się nie wypowiem co do jego jakości chociaż już sam tytuł każe mi przypuszczać, że to może być ciężka bzdurka @:-)

ocenił(a) film na 6
Viollipop

Całkowita zgoda. Absurdalny pomysł i sam tytuł. Fakt, że nie przepadam za wampirami w kinie tylko utwierdzał mnie w przekonaniu, że ten film to będzie totalna kupa. Jednak po seansie zwracam honor twórcom i uważam, że odwalili całkiem niezłą robotę. Abe cały czas wyglądał mi na młodego Liama Neesona skrzyżowanego z Sherlockiem w wykonaniu Benedicta Cumberbatcha co bardzo ułatwiło odbiór filmu. Klimat polowania na wampiry w epoce wiktoriańskiej bardzo fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones