PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774077}
5,8 17 750
ocen
5,8 10 1 17750
3,6 12
ocen krytyków
Ach śpij kochanie
powrót do forum filmu Ach śpij kochanie

Widać amatorszczyznę - w jednej scenie pokazanie jest dość znane zdjęcie ofiary Kuby Rozpruwacza ( Elizabeth Stride) jako zdjęcie ofiary Mazurkiewicza! Myślałam, że padnę! Kto na to wpadł?! Przecież to znane zdjęcie!
A termin "seryjny morderca" pojawił się w kryminalistyce dużo póżniej. Takie głupie błędy, odbierają smaku temu filmowi.
Aktorzy spisali się świetnie i to dla nich daję 6/10. I za świetne zdjęcia. Niestety scenariusz kuleje. Wszystko mamy podane na tacy od początku. Nie ma żadnego elementu tajemnicy. Postać Mazurkiewicza nie została należycie rozwinięta. Pod koniec seansu nadal prawie nic o nim nie wiemy.

MadamedePompadoure

W filmie pojawia się nie tylko zdjęcie Elizabeth Stride, ale również Catharine Eddowes, innej ofiary Rozpruwacza. Scenarzyści mieli "rozmach", a co tam - brali zdjęcia jak leci. Żenada w żenującym polskim filmie. Aż żal na ten "obraz" ról Lindy i Grabowskiego - notabene jak zawsze świetnych.

ocenił(a) film na 6
aglaja1984

No proszę! Drugiego zdjęcia nie wyłapałam! Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł!

ocenił(a) film na 7
MadamedePompadoure

Stażysta.
Tak samo jak zdjęcie Timothy McVeigh w CV w jednym z odcinku "Klanu". Wiedzy o świecie nie trzeba mieć, żeby wygooglać pierwsze lepsze zdjęcia w necie.

ocenił(a) film na 2
aglaja1984

Matko bosko kochano, a od kiedy to SCENARZYŚCI dobierają zdjęcia, które zostają pokazane w filmie???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones