PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774077}
5,8 17 791
ocen
5,8 10 1 17791
3,6 12
ocen krytyków
Ach śpij kochanie
powrót do forum filmu Ach śpij kochanie

Dźwięk

ocenił(a) film na 3

Co jest z tym dźwiękiem? Nie można zrozumieć o czym oni gadają. Jak to jest, że youtuberzy mogą nagrać wyraźnie lepsze i gorsze filmiki, a w filmie finansowanym m.in. z PISF, jest to niemożliwe?
Czy aktorzy bełkoczą? Chyba nie, bo jak przychodzą do radia, to można ich zrozumieć. Skąd to się bierze?

Miela

Bierzę się to z twojego miernego słuchu, bo jakoś ja każde zdanie zrozumiałem bez żadnego problemu.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Cieszę się, że mogę trafić tutaj na dobrych rozmówców.
Ale naprawdę nie słyszysz tego buczenia? Ja połowy kwestii nie jestem w stanie zrozumieć, bo albo dźwięki tła albo dziwne echo. Z audiobookami czy zagranicznymi produkcjami nie mam takich problemów.

Miela

Ewidentnie musisz mieć problemy ze słuchem, bo ja żadnego buczenia nie słyszę. każde zdanie słychać idealnie i nie ogarniam tego, że czegoś można nie zrozumieć.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

OK, ale to nie jest tylko moje zdanie. A słuch mam dobry.

Miela

Nigdy nie ogarniam ludzi na Filmwebiue, którzy pieprzą głupoty o złym dźwięku w polskim filmie. Wielokrotnie ze znajomymi oglądamy polskie filmy, często sam z żoną oglądam i jakoś nigdy w zadnym polskim filmie nikomu się nie zdarzyło czegokolwiek nie zrozumieć. Czasami mam wrażenie, że ktoś wam pieniądze na konto przelewa żeby pisać takie bzdury o braku zrozumienia dialogów.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Nie 'pieprzą' a naprawdę źle słychać. Nie chcesz, to nie wierz. To nie pierwszy polski film z takim problemem. Sam widzisz, że sobie tego nie wymyśliłem, wiele osób ma ten problem.

Ciężko mi zrozumieć, że ktoś mimo tego buczenia i dźwięków tła daje radę, ale potrafię jakoś. Też wykaż odrobinę empatii i uwierz, że nie 'pieprzę', tylko jest problem. W zagranicznych produkcjach nie mam kłopotów.

Miela

A mnie sie wydaję, że specjalnie tyle osób pisze nieprawdę zeby prowokować do kłótni, bo jakoś poza Filmwebem nigdy wśród znajomych nikt mi nie powiedział, że czegokolwiek nie zrozumiał z dialogów a jak komuś powiedziałem, że ludzie na Filmwebie o czymś takim piszą to mi nie chcieli wierzyć a jak pokazałem niektóre posty to powiedzieli, że to pewnie jacyś prowokatorzy napisali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones