PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774077}
5,8 17 755
ocen
5,8 10 1 17755
3,6 12
ocen krytyków
Ach śpij kochanie
powrót do forum filmu Ach śpij kochanie

Bylem. Widzialem. Polecam. Bardzo bardzo dobrze zrobiony i poprowadzony film na podstawie dobrego scenariusza. Wszystko tam jest na wysokim poziomie: muzyka, zdjecia, scenografia i kostiumy. Ale najwiekszym atutem filmu jest aktorstwo. Wybitny Chyra i Schutard(nie wiem jak sie to pisze ;) ) zbudowali bardzo dobre i ciekawe kreacje. Jednak moim zdaniem porwali Grabowski i Linda. Po pierwsze bardzo dobrze, ze jest ich tak duzo na ekranie. Grabowski cieszy tym, ze gra innymi srodkami niz zazwyczaj, wyciaga z postaci wiecej, perfekcyjnie zmienia akcent i przede wszystkim w koncu nie gra kolejnego wcielenia Ferdka Kiepskiego. A Linda. No coz. Moglby kolejny raz powiedziec "skur----na gram". Malo kto w naszyn kinie potrafilby tak dobrze zagrac szuje, mende i bydlaka jak Bogus. Polecam film. Rzadko takie obrazy zdarzaja sie w naszym kraju ;)

wojoZiom12311

"Malo kto w naszym kinie potrafiłby tak dobrze zagrać szuje, mendę i bydlaka jak Bogus"
zgadzam się w 1oo%. Obywatela Lindy nie trawie, jakoś tak mam od zawsze. Jednak w tej roli czyli mendy i bydlaka ;) świetnie się spisał. I to tak dobrze, ze w czasie seansu zapomniałam, jak bardzo go nie lubię oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones