PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774077}
5,8 17 755
ocen
5,8 10 1 17755
3,6 12
ocen krytyków
Ach śpij kochanie
powrót do forum filmu Ach śpij kochanie

napisy do filmu

ocenił(a) film na 6

Standardowo gdzie można dostać napisy do polskiego filmu ?

magik30

Ty głuchoniemy czy jak? Nigdy nie ogarniam ludzi na Filmwebiue, którzy pieprzą głupoty o złym dźwięku w polskim filmie. Wielokrotnie ze znajomymi oglądamy polskie filmy, często sam z żoną oglądam i jakoś nigdy w zadnym polskim filmie nikomu się nie zdarzyło czegokolwiek nie zrozumieć. Czasami mam wrażenie, że ktoś wam pieniądze na konto przelewa żeby pisać takie bzdury o braku zrozumienia dialogów. Daj mi link do byle jakiego polskiego filmu w którym nie zrozumiałeś jakiegoś dialogu a w 5 sekund cię wyśmieje i napiszę o czym rozmawiali.

ocenił(a) film na 3
magik30

Fakt, przydałyby się. Dźwięk jakby w wannie nagrywali albo jakiejś jaskini.

Miela

Przestańcie już z tymi bzdurami prowokatorzy jeden z drugim.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

No nie wiem kto prowokuje. Pewnie producenci płacą, żeby pisali, że dźwięk dobry, choć z buczenia nic nie można zrozumieć. Jak inaczej tłumaczyć wklejanie w każdym wątku o dźwięku takich odpowiedzi?

Miela

Przejrzyj sobie forum dokładnie to zobaczysz, że nie tylko ja piszę o problemach ludzi ze słuchem. "Jak inaczej tłumaczyć wklejanie w każdym wątku o dźwięku takich odpowiedzi?" A no tak, że denerwuje mnie jak ludzie piszą bzdury, skoro nie słychać żadnego buczenia. Wyślij mi chociaż kawałek byle jakiego polskiego filmu w którym czegokolwiek nie zrozumiałeś to jeżeli będe dostępny na Filmwebie w 5 sekund ci napiszę o czym rozmawiali, jednocześnie cię wyśmiewając i robiąc z ciebie głuchoniemego.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Nie muszę niczego udowadniać. I nie piszę bzdur a wręcz przeciwnie. Nie wiem po co ciągniesz ten wątek.

Miela

Skoro nie piszesz bzdur to to udowodnij.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Po co udowadniać rzeczy oczywiste?

Miela

Dlatego, że to są bzdury i ściema do kwadratu.

ocenił(a) film na 3
Miela

No dawaj link ściemniaczu. Tak to jest jak się kłamie to później już nie ma co napisać. Weź zobacz czy na allegro nowych uszów nie ma do zamówienia.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Obrażanie mnie nie przysparza twojej propagandzie wiarygodności...

Miela

A gdzie ja cię niby obraziłem?

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

'głuchoniemy', 'bzdury' - widocznie funkcjonujemy w innych rzeczywistościach... nie mój level...

Miela

JAk ktoś nie potrafi zrozumieć dialogów w filmie to dla mnie to samo jakby był głuchoniemy. A co do bzdur to po prostu stwierdzam oczywisty fakt.

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones