PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792557}
6,0 10 1 57739
6,3 41
ocen krytyków
Ad Astra
Mijają dekady, a w głowie Jamesa Graya wciąż mieszkają te same demony. W 1994 roku mający wówczas... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Patrząc na budżet przeznaczony produkcji, gwiazdorską obsadę oraz idealnie trzymający w niepewności zwiastun, myślimy sobie, że ten film nie może się nie udać. Po wyjściu z kina natomiast nie jesteśmy ani zawiedzeni, ani zachwyceni. Tak naprawdę to nie wiemy, co myśleć. więcej
Nie jest to film rozrywkowy, to psychodrama jednostki w kosmicznej otoczce. Pełne rozwinięcie łacińskiej sentencji, z której zaczerpnięto tytuł, czyli "przez trudy do gwiazd", ma swe odzwierciedlenie w ostatnich scenach. Marzenia i szczęście są bliżej, niż myślimy, ale czasami musimy pokonać długą i wyboistą drogę, aby je osiągnąć. więcej
"Ad Astra" stoi w rozkroku między kosmicznym kinem przygody bądź filmem drogi a rozmyślaniami na tematy bardziej ambitne. więcej
Jak daleko posunie się człowiek, jako rasa i jednostka w ucieczce przed grzechami ojców? Ile gniewu i miliardów kilometrów potrzeba, żeby docenić to, co na wyciągnięcie ręki? "Ad Astra" próbuje odpowiedzieć na egzystencjalne pytania, stając się nowoczesnym przewodnikiem w podróży człowieka szukającego Boga. więcej
Chociaż "Ad Astra" ocieka dramatem, to ostatecznie prezentuje nam jakże optymistyczne przesłanie, wolne od pustych frazesów o miłości, które tak często wpychają nam tytuły o podobnej tematyce. więcej