PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475159}

Adam

7,3 27 293
oceny
7,3 10 1 27293
7,8 4
oceny krytyków
Adam
powrót do forum filmu Adam

Bardzo mi się spodobał, bo jest tak naprawdę o każdym z nas. Aspereger jest dla mnie w tym filmie jedynie pretekstem, żeby poruszyć i wyeksponować ważne tematy, ważne dla każdego człowieka. Strata kogoś bliskiego i problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości bez tej osoby. Utrata pracy i próba znalezienia nowej. To jak się w kimś zakochujemy i nie wiemy co dalej z tym zrobić i robimy dziwne, niezręczne rzeczy. Jak jesteśmy zranieni, gdy ktoś komu bezgranicznie ufamy nas okłamie. Jak trudno wyrwać się z miejsca, w które wrośliśmy i przenieść się w inne i że trzeba to zrobić samodzielnie, żeby ruszyć naprzód. Że bywa tak, że różnimy się znacznie od ludzi wokół nas i trudno im nas zrozumieć. To bardzo mi bliskie tematy.

MademoiselleButterfly

Dochodzi do tego pokonywanie swoich własnych barier, tych dużych i małych. I nienawiść do siebie, że je mamy i nie potrafimy ich przeskoczyć.

MademoiselleButterfly

Dziękuję ci za te komentarze,oglądając film ograniczyłem się jedynie do osoby Adama oraz jego przypadłości,przeczytawszy twoje komentarze otworzyła mi się "furtka" w głowie sądziłem że problemy Adama mnie nie dotyczą jednak nic bardziej mylnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones