PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475159}

Adam

7,3 27 291
ocen
7,3 10 1 27291
7,8 4
oceny krytyków
Adam
powrót do forum filmu Adam

Jak dla mnie za bardzo amerykański. Wybronił się jednak paroma zabawnymi i wzruszającymi scenami, no i otwartym zakończeniem.

ocenił(a) film na 8
Mira_Ceti

Czemu wciąż funkcjonuje to określenie 'za bardzo amerykański' mające na celu scharakteryzować coś negatywnie..? Ojejku.

panna_niesmiala

Droga Panno Nieśmiała

Poniżej walnęłaś piękny SPOILER.

S
P
O
I
L
E
R

Nie zdradza się fabuły w komentarzach.

ocenił(a) film na 8
Mira_Ceti

Film bardzo sympatyczny, wzruszający, ale bez przesady (liczę to jako plus -żeby nie było nieporozumień) i bardzo urzekł mnie fakt, iż nie pojechała z nim do Kalifornii. Inaczej nigdy nie nauczył by się prawdziwego, samodzielnego życia.

ocenił(a) film na 9
panna_niesmiala

o.o.skoro zakończenie zdradzone to i ja się wypowiem:D
Właśnie obejrzałam film.Mnie osobiście bardzo się podobał było kilka naprawdę wzruszających momentów Hugh Dancy świetnie poradził sobie z rolą.Jednak czegoś mi brakowało....zakończenie mnie zaskoczyło a jednocześnie zawiodło.Miałam nadzieje ze Beth pojedzie za nim, znów się zejdą i będzie happy end cóż może nie powinno się robić z tego tak cukierkowego filmu, jak ich wiele.Poza tym ciesze się ze wreszcie został poruszony problem takich ludzi,często postrzegamy ich jak kogoś gorszego a to zwykła nieprawda.Dzięki takim produkcjom możemy się poznawać, wzruszać otwierać na innych.Film pokazuje ze mimo przeszkód w końcu i tak każdy odnajdzie szczęście na swój sposób ale zawsze..;))<o trochę się rozpisałam:D>
wiec REASUMUJAC <jeśli komuś nie chciało się czytać moich wywodów>:
1. Film wart obejrzenia.
2. Dla ludzi lubiących niebanalne kino.
3. Daje 9/10.

magda946

Chlopak przynajmniej byl szczery i w koncowce uswiadomil slodkiej kolezance, po co naprawde sa kobiety w zyciu 99% panow ;)

ocenił(a) film na 9
mateuu

no byl szczery do bolu ale chyba nikt ni ma mu tego za zle, jest chory i taki juz jest ale rozwin prosze watek, wiec po co sa kobiety? moze i mnie oswiecisz?:Dja jakos tego nie uchwycam podczas ogladania filmu....

mateuu

Oj ja rozumiem, ze byl chory itd ale fajnie to wygladalo. Chodzilo mi nie o calym film ale o ten jeden 'finalowy' moment w ktorym chyba kazdy liczyl na to, ze on jej powie ze ja kocha i dlatego chce aby z nim pojechala a on po prostu nie wiedzial jak do roboty trafic :)

ocenił(a) film na 2
magda946

na boga! film beznadziejny, przewidywalny...

główna bohaterka ze zwichniętą szczęką! główny bohater... ech... szkoda gadać.
najgorszy film wff!!!!

ocenił(a) film na 8
mayka_og

Film dla mnie genialny! Skłania do głębokiej refleksji. Jednak zakończenie dla mnie było dość dziwne. Miałam nadzieję, że będzie to w 50% happy end. Tak, tak.. jest happy endem w 50%, bo nauczył się samodzielnego życia, ale chodzi mi bardziej o tą "miłość"
Film nie tuzinkowy, dlatego bardzo fajny!
POLECAM, wart oglądania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones