PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475159}

Adam

7,3 27 294
oceny
7,3 10 1 27294
7,8 4
oceny krytyków
Adam
powrót do forum filmu Adam

O miłości-chyba?

ocenił(a) film na 9

Nie jestem pewna czy jest to film o miłości-muszę tę sprawę jeszcze przemyśleć. Fakt faktem, że obraz ten stawia wiele pytań retorycznych. Wiele wątpliwości w człowieku zasiewa i pozostawia odbiorcę bez odpowiedzi. Pozostawia odbiorcę samemu sobie :]]] Polecam ludziom, którzy lubią myśleć nad sobą i otaczającym nas światem, który jest strasznie porąbany, a momentami wręcz ckliwie banalny.

peza_92

Może o miłości, jakby to nie brzmiało, która może pokonać bariery. O tym jak miłość jest pojmowana przez Beth i Adama: czy tak samo, jako pewna idea, choć nie zawsze na to wyglądało, czy inaczej, w zależności od życiowego przypadku.

ocenił(a) film na 9
scarlett672

Najgorsze we wszystkich relacjach między ludzkich jest to, że z biegiem czasu każdy człowiek się zmienia-dobrze, jeżeli te zmiany idą w ta samą stronę ... często bywa jednak tak, że idą w dwie zupełnie inne 'strony świata'

peza_92

A może dobrze, że człowiek się zmienia, nawet jeśli pociąga to za sobą przykre konsekwencje?

ocenił(a) film na 9
scarlett672

Hehe ostatnio wieloletnia przyjaciółka się zmieniła, zrobiła mnie w konia, nie może mi teraz spojrzeć w oczy-tak, jestem jej przykrą konsekwencją :/
Moim zdaniem wszelkie zmiany powinny być 'następną warstwą', ale nie można zapominać o tych warstwach, które są pod spodem ;) Bo przecież człowiek nie rodzi się co kilka lat na nowo, prawda?

peza_92

Szczerze przyznam, że jeszcze 20 minut przed końcem filmu wierzyłem w happy end.
Film jest na pewno o miłości, która jednak ostatecznie nie pokonała bariery..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones