PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460047}
6,3 27 012
ocen
6,3 10 1 27012
6,8 12
ocen krytyków
Adventureland
powrót do forum filmu Adventureland

Fabuła, gra aktorska, itd....super, ale ścieżka dźwiękowa po prostu fenomenalna...

ocenił(a) film na 6
Giselle123

Tak, ze ścieżką dźwiękową się zgodzę, ale niestety nie pamiętam wszystkich utworów. Znasz je może?
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
tercc

Witam oto tytuły utworów z filmu:
"Here She Comes Now", "Bastards of Young", "Down to Rio", "West Beirut", "Modern Love", "Don't Want to Know If You Are Lonely", "Looking for a kiss", "Pleasure Dog", "I'm In Love With A Girl", "Rock me Amadeus", "Taste of Cindy", "Hot Blooded", "Tops", "So It Goes", "Pale Blue Eyes", "Let The Music Play", "I Need To Know", "The Caissons", "I wont Action", "Don't Deram It's Over", "Satellit of Love", "Point of no return", "Girls in the city", "Your Love", "Obsession", "Just one girl", "In the ether", "Just like haven", "Woltz of the Flowers", "Breakin the law", "Dance hall Days", "In my haus", "here i gp again", "heards collide", "what do you got agains love", "Unsatisfied" i ostatnia której tytuł znam to"Don't change"
Mam nadzieje że komuś się przyda moja odpowiedz, a jeśli chcecie więcej lub dokładniej wykonawców itp polecam obejrzeć napisy końcowe tam na bank znajdziecie pozdrawiam all:]

ocenił(a) film na 10
Zielix90

Wie ktoś jaki utwór leci podczas gdy James Brennan ucieka przed wkurzonym kibolem po czym broni go jego szef kijem baseballowym ?

ocenił(a) film na 9
rapide

Witam jest to piosenka JUDAS PRIEST - Breaking The Law
Mam nadzieje ze sie przydała moje odpowiedz pozdrawiam:]

ocenił(a) film na 9
rapide

Witam jest to piosenka JUDAS PRIEST - Breaking The Law
Mam nadzieje że się przydała moja odpowiedz pozdrawiam:]

ocenił(a) film na 10
Zielix90

Dziękuję bardzo za ten kawałek. Wie może ktoś jeszcze co to za kawałek leci w klubie kiedy James Brennan zabiera Emily do tańca?
Pozdrawiam! - dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones