PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460047}
6,3 27 012
ocen
6,3 10 1 27012
6,8 12
ocen krytyków
Adventureland
powrót do forum filmu Adventureland

2/10-nudy na pudy

ocenił(a) film na 2

słaby film,nudny bez wyrazu niemający nic wspólnego z komedią,ledwo sie zmusiłem żeby go obejrzeć do końca,odradzam:)

ocenił(a) film na 7
raffaelo23

Miałam to samo tylko czekałam aż się w końcu coś zacznie (a jakie rozczarowanie)..jak dla mnie długi i niepotrzebny.

ocenił(a) film na 3
mistake18

film typu "nawet muchy się nie gonią"

nic ciekawego, słabizna 3/10

raffaelo23

niestety 100 procent racji...
nudny film kompletnie o niczym - mozna "urwac" w dowolnym momencie praktycznie i bedzie ok ;)

ocenił(a) film na 9
fox_77

Jesteście śmieszni, jeden z lepszych filmów jakie widziałem, właściwie to płakałem na nim, jestem taki nieszczęśliwy.

Legendary

i sam widzisz... - a to komedia (ponoć) jest ;]

ocenił(a) film na 9
fox_77

Wszystko to kwestia rodzaju humoru, jaki daną osobę bawi- jedni śmieją się ze skeczów monthy pythona, inni wolą humor allena ,jeszcze inni wytwórni filmuf skórcz.Do rzeczy wg. mnie film jest śmieszny jednak na tyle specyficznie że jego humor będzie trafiał do węższego grona odbiorców,zresztą mimo że jest śmieszny to jego siła przejawia się w innych jego aspektach -dobra fabuła ,detale, świetne odwzorowanie klimatu końca lat 80-tych.ten film to historia o normalnych ludziach,bez nahalnego moralizatorstwa,zombie i efektów specjalnych urzekająca klimatem i prostotą .ode mnie 9.

ocenił(a) film na 5
raffaelo23

hahah . ja miałam to samo . żeby go w końcu obejrzeć musiałam robić dwa podejścia . raz obejrzałam, wystarczy . ; p

ocenił(a) film na 10
raffaelo23

zajebistą macie wrażliwość skoro potraficie taki film porównać z niczym. Idźcie się dalej zachwycać hałsem. Żal mi was...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones