PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460047}
6,3 27 012
ocen
6,3 10 1 27012
6,8 12
ocen krytyków
Adventureland
powrót do forum filmu Adventureland

Ale.. może to tylko ja jestem przewrażliwiona i sobie ten fakt wyolbrzymiłam, ale przypomnijcie soie rodziców głównego bohatera. Rozumiem, że można nie mieć kasy, ale żeby tak z buta odrazu przekreślać jego marzenia związanego ze szkołą..? Przecież on miał dobre oceny, dostał się na świetną uczelnię, a Ci bezczelnie wciskali mu jakiś badziewny uniwerek bliso domu..
No i ojciec na końcu: ta flaszka należała do niego - dlaczego więc nie przyznał sie do kodo ona należała? Przez to młody musiał wydać całą kasę na pokrycie szkód zwiazanych z samochodem..

Rodzice głównego bohatera to jakiś niewypał - zamiast chociaż wspierać (nie mówię, że finansowo) to dokopywali mu jeszcze.. - jak to rodzice (w zasadzie).

A co Wy myśliciena ten temat? Może jestem przewrażliwiona choć nie wydaje mi się..

ocenił(a) film na 3
Nouvelle

Fakt rodzice porażka, ale to się zdarza, choć w tym przypadku trochę było przegięcie. Tam na samym początku chodziło o jakieś 300 dolców a to jest tyle, co nic. Co do studiów rozumiem, że można nie dać kasy na różne pierdoły, bo można zarobić, ale bez przesady. Każdy inny by się zadłużył sprzedał, co ma cennego żeby tylko dziecko do najlepszej szkoły poszło. Raczej bym się skupił na tej EM ona też miała nie najgorzej tam jej w ogóle nie dostrzegali jak by była tylko przeszkodą a ona cierpiała po stracie matki i potrzebowała wsparcia, którego ojciec jej nie dawał, dlatego postępowała jak postępowała i o tym był właściwie po części cały film. Co do vodki ojciec jej nie musiał tam zostawiać a ten nie musiał jej pić. Jak by jej tam nie było pewnie taki sam byłby skutek? Ogólnie w miarę ciekawa komedyjka, ale o nieszczęśliwych ludziach, którzy nie mają żadnego wsparcie ze strony rodziców tylko kłody pod nogi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones