PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460047}
6,3 27 012
ocen
6,3 10 1 27012
6,8 12
ocen krytyków
Adventureland
powrót do forum filmu Adventureland

http://img5.imageshack.us/img5/2452/adventureland2009dvdrip.jpg

Milo z ich strony :)

ocenił(a) film na 8
20adam20

też to zauważyłam ! :)

http://srv109.odsiebie.com/WS5TD1JYAE1fTjkQXHUIU0tyHkleD0hJAwBXBVMwAFsNS2ZqMw==/ OxI1YTNgaHcxIzFsfkhwNXVfPzlpNmE4Pn1zPC5EIDM4QmQ3Yjo2/solidarnosc.jpg

Joel jest świetny

ocenił(a) film na 6
187

tej,faktycznie
fajno:)

Maskaradore_

O kurcze.....
Hehe nieźle :D
<za krótki><za krótki>

ocenił(a) film na 4
melon625

No miło, szkoda że film był tak kiepski, że odpadłam i nie dotrwałam do tej sceny.

noorey

hmm... to powiem ze twoja strata ;)
Film wcale nie byl az tak kiepski, a ten polski watek - fajna sprawa.Choc
przyznaje ze wcale go nie zauwazylam w trakcie ogladania filmu.

ocenił(a) film na 6
Mala_29

też zauważyłem:) ale mimo koszulki "Solidarność" film dość lipny:) jak bym miał 15-16 lat, może bym się nim jarał:) póki co 6/10

kiprowaty

Też to właśnie zauważyłam. Nie wiem dlaczego akurat nasz kraj... :)

ocenił(a) film na 4
20adam20

ja też to zauważyłam ;-)
miło, ze przynajmniej w taki sposób ktoś docenił nasz kraj! :-)

użytkownik usunięty
20adam20

Dlaczego nasz kraj? Bo to są lata '80 kiedy działała Solidarność, a uzyta ta koszula jest w filmie pewnie na znak wyłamania się, wolności ...

20adam20

A ja nie zauważyłam. Film. Taki sobie. Już lepsze było "Ucieczka w milczenie" z udziałem Kristen. Aż mi łezka poleciała jak te drzewa na końcu zobaczyłam : )

sheepek

Film ok. Właśnie skończyłam oglądać, a co do koszulki to aż mi się japa uśmiechnęła. Fajnie, że pokazując lata 80-te pamiętali też o zasługach solidarności.
Co do Kristen-> fajnie jest pooglądać coś z jej udziałem, co nie jest zmierzchem (Mimo, że zmierzch lubię). Jednak gra podobna, ruchy, mimika, zachowanie,ale może mi się wydaje. a "Ucieczkę w milczenie" chętnie pooglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones