PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490611}
7,2 2 363
oceny
7,2 10 1 2363
Afro Samurai: Resurrection
powrót do forum filmu Afro Samurai: Resurrection

Słuchajcie kim był ten gościu co na końcu tam zagadł do Justice'a, bo jakoś typka nie kojarzę

ocenił(a) film na 9
Julas

W ktorej czesci? Justice w resurrection nie bylo o ile pamietam.
Wikipedia duzo powie..

ocenił(a) film na 10
q123456123456

http://www.youtube.com/watch?v=N7jqfLYiYwA

od 8:10 o tego typka mi chodziło

ocenił(a) film na 9
Julas

O kurcze. Ja nawet w mojej wersji Resurrection tej scenki nie mam. Pierwszy raz zobaczylem.
Nie wiem, nie znam, nie moge sie doczekac :) Autorzy maja plany na kolejne czesci :)
T.

ocenił(a) film na 7
Julas

Nie wiem kto to był tam na końcu ale Justice to były Numer jeden, koleś który zabił Ojca Afro taki kowboj.

ocenił(a) film na 7
Julas

wyglda na to że to jest właśnie ten koleś który zabił ojca afro w pierwszym odc. .. ale też nie mam tego w mojej wersji :O

ocenił(a) film na 7
Julas

nie sory - jest ten motyw na samym koncu po napisach :D

ocenił(a) film na 10
_morfeo_

Mi chodzi o to z kim gadał ten Justice kim był ten murzyn na gałęzi

ocenił(a) film na 8
Julas

Mnie się wydaje że ten murzyn to albo jakiś potomek Justice'a albo ten mały dzieciak co afro dalmu opaske nr2 kiedy zdobyl nr1, co go na pustyni sledzil(tylko mocno opalony xD).

ocenił(a) film na 7
Julas

Warto zauważyć, że scena, gdy Afro daje opaskę młodemu mówiąc, że będzie czekał nawiązuje do sceny z 1 epizodu, gdy to Justice mówi młodemu Afro o czekaniu na niego.

ocenił(a) film na 8
1923

tak, tylko ze Afro musial sie "niezle postarac" zeby zdobyc opaske NR2, a ten mlody niechybnie by zginal niedlugo (no chyba ze ukrylby opaske do czasu az nauczy sie walczyc) : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones