PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490611}
7,2 2 363
oceny
7,2 10 1 2363
Afro Samurai: Resurrection
powrót do forum filmu Afro Samurai: Resurrection

kto zauważył ?? :)

ocenił(a) film na 7

gdy afro i jego alter ego po odebraniu nowego miecza maszerują obok bilbordu z półnagą laską są obserwowani przez dziurę w tym bilbordzie która widnieje w miejscu oka wspomnianej dziewczyny... pod okiem jest adres do tapet z motywami z filmu? rzeczywisty adres :) faniy bajer :)

ocenił(a) film na 8
_morfeo_

Mógłbyś podać ten adres? Bo ja jakoś nie mam tej sceny albo jestem ślepy ;P To wtedy kiedy Ninja Ninja dogadywał afro że pierwszy raz go widzi bez opaski?

ocenił(a) film na 7
komadoz

chodzi mi o scene, która znajduje się między sceną w której Afro odbiera nowy miecz od tego kolesia z dredami a sceną w której Afro wchodzi do miasteczka "Ladies Luck Town" i rozwala kolesi którzy rozmawiali czy sie na nim zemścić..

to scena w której Afro i Ninja Ninja mówi mu że sie nie uśmiecha wcale tylko ciągle skupia sie na zabiciu tego kolesia albo tamtego kolesia - przedmieściami a na bilbordzie jest laska w czapce świętego mikołaja i w bikini i reklamuje "Lady Luck Town - 5 miles ahead".. Ninja ninja patrzy na bilbord i sie rumieni cos tam gada i jest zbliżenie na oko tej laski z bilbordu - zamiast oka jest twarz tego kolesia w masce a pod okiem adres www :)

ja mam wersje filmu 100 minut (godzina 40 minut z napisami) wiec moze to jakas wersja rozszerzona? u mnie ta scena jest między 0:16:30 a 0:18:00...

jak nie znajdziecie podam link :D

ocenił(a) film na 7
komadoz

zbliżenie na oko jest DOKŁADNIE przed tym jak Ninja Ninja zaczyna mu dogadywać że bez opaski czoło Afro jest wielkie ;P

ocenił(a) film na 8
_morfeo_

Nie mam tej sceny, daj link na pw, bo może inni będą chcieli się bawić ;D

ocenił(a) film na 7
komadoz

ok :)
przyjmij zaproszenie bo chyba inaczej to sie nie da na filmwebie wyslac pw, przynajmniej jak sprawdzalem to nie znalazlem innej mozliwosci jak tylko pw do osob ktore ma sie w znajomych :

ocenił(a) film na 9
_morfeo_

Również bym prosił o linka z motywami , bo naprawde ciezko cos fajnego znalesc do tematyki afro samuraja .

ocenił(a) film na 7
_morfeo_

nie ma tej sceny! a linki można dodawać tutaj o ile sie nie myle. pozdrawiam

_morfeo_

scena jest w wersji BR najlepiej widoczna.. oto adres:

http://takashiokazaki.com/secret/wallpapers/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones