PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304399}

Afrykański lew

The Lion of Africa
6,9 47
ocen
6,9 10 1 47

Afrykański lew
powrót do forum filmu Afrykański lew

Nikt go nie pamięta?!? Lekka komedia przygodowa w stylu Miłość, szmaragd... czy Kopalnie króla Salomona. 7 pkt

ocenił(a) film na 7
krdor

No ja pamiętam:)

krdor

poszukuje go do ściągnięcia lub na dvd bezskutecznie od kilku lat. myślałam że ja i moja mama jesteśmy jedynymi osobami które go znają ;)

kesslee_filmweb

w ramach "wieczoru z vhs" oglądałem niedawno ten film, lekki i przyjemny w odbiorze

krdor

Między Bożym narodzeniem a Sylwestrem ’89 oglądałem ten film w TVP-2 późnym wieczorem. Nigdy więcej nie miałem okazji go obejrzeć. Kojarzę jedynie, że jakiś twardziel i blond włosa pani weterynarz przemierzali żółtą ciężarówką Australię a po piętach deptali im gangsterzy. Tyle pamiętam…

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
oseltamivirum

Mi najbardziej utkwił fragment gdzie podkładano pod koła pędy chyba bambusa żeby się wydostać (nie pamiętam) może z bagna. Film oglądałem na video nie na 2 (bo wtedy była 2 nie TVP2 :P). Mo i parę głównych bohaterów i tego złego (Joseph Shiloach).
Bardzo bym chciał obejrzeć ten film jeszcze raz, miło go wspominam.

Dude_

i tego złego (Joseph Shiloach). - czyli niezapomniany Ramet /Ramirez/ z Lodów na patyku :D
czy udało ci się zdobyć ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones