PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006144}
4,5 4 132
oceny
4,5 10 1 4132
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
powrót do forum filmu After 4. Bez siebie nie przetrwamy

Kto nie jest w związku z prawdziwej pierwszej miłości,tej serii nie zaakceptuje a co dopiero, zrozumie. Jestem z chłopakiem od młodych lat wspólnie dojrzewając i mierząc się problemami rodzinymi po obu stronach. Uwielbiamy ten film, zawsze nam przypomina jakie były pierwsze przeżycia i że jest się ze sobą "na dobre i na złe" nie wymieniając 2 osobę na inny model jak to bywa w XXI wieku.

julianna_1995

No nie no, istnieje jeszcze coś takiego jak gust filmowy i jeśli aktorzy są beznadziejni, historia słaba i nieprzekonująca, a realizacja jeszcze gorsza to można powiedzieć, że się ogląda jak telenowelę. Związki czasami są trudne i nikt nie mówi, że tak nie jest, ale film w kategorii romansów opowiadających o trudnej relacji wypada po prostu mega słabo. Targetem tego typu filmów są jednak nastolatkowie, więc trudno żeby dorosła osoba (nie mówię, że każda) mogła szczerze powiedzieć, że film jest dobry.

ocenił(a) film na 10
Taerimmie

Jak film by był słaby to by nie miał tyle rzeszy fanów a ma ich w chuj. Film jest lepszy od 50 twarzy sraki i nawet uważam, że 3 metry nad niebiem. Jak by mieli wypadek oboje czy on bądź ona to też by wam nie pasowało, bo ludziom nie dogodzisz w tych czasach a zwłaszcza "dorosłym" . Bóg wie co byście chcieli w tym filmie. A tak to wygląda w życiu w dojrzewaniu. Gra aktorska jak dla mnie jest spoko, starają się.

ocenił(a) film na 10
julianna_1995

Ja też uwielbiam ten film i bardzo często oglądam od nowa. Co wiecej również z obecnym już mężem jestem wiele lat, to mój pierwszy partner i też od najmłodszych lat :) Więc może dlatego ten film tak lubię. Z resztą... Hardina i Tessę uwielbiam, nie wiem gdzie inni widzą, że są "drętwi" czy fatalni z nich aktorzy. Dla mnie cały film jak i oni są świetni. I czekam na sierpien zeby isc do kina :))

julianna_1995

Powiem tak: byłam na prawie 8h maratonie i nie widziałam żadnej z części przed tym. Jak dla mnie 1, 2 i 3 część były okej, tak tej czwartej już nie mogłam znieść. Po wyjściu miałam dość tych ich ciągłych kłótni, niech dadzą sobie spokój i tyle

julianna_1995

racja i prawdziwa miłość przetrwa najgorsze burze choroby biedę i wszystko co najgorsze

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Hmm, czej... ale ich miłość nie przetrwała nawet tego, że kolesiowi się przyśniło, że jego dziewczyna uprawia seks z innym. XD

dokurobei

już nie pamiętam dokładnie tego filmu a wyszła 4 cześć:D

ocenił(a) film na 10
dokurobei

A ty nie miałaś nigdy takich snów? No pewnie nie. To niewiesz co to prawdziwa miłość jak nie miałaś obaw, że osobę stracisz. To są sny lękowe. Film jest zajebisty i tak jak powtórzę osoby które były nigdy w silnej więzi z chłopakiem nie skumaja bazy tego filmu. I tyle w temacie

ocenił(a) film na 1
julianna_1995

Takie pytanko
Oglądałaś może
"Przeminęło z wiatrem" "Kimi no na wa" albo mniej znane "Dwoje na drodze"

julianna_1995

Ile masz lat ? 10?

komsa13

Jej zapłacili chyba, żeby pisała takie bzdury. Dziewczyna ma 27 lat, a pisze jakby miała z 12 xD

julianna_1995

Jprdl dziesiątka??? Dziecko idź się wyspać bo twój "musk" nie funckjonuje najlepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones