PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018601}

After 5. Na zawsze

After Everything
4,3 2 161
ocen
4,3 10 1 2161
After 5. Na zawsze
powrót do forum filmu After 5. Na zawsze

Jak to możliwe, że to g*wno ma tyle części i jeszcze ktoś to ogląda z własnej nieprzymuszonej woli? Nie mogę zrozumieć fenomenu tego ,,arcydzieła" i chyba nigdy się to nie stanie. Zastanawiające jest także to, że odbiorcami tego szmiru nie są nastolatki, a dorosłe kobiety.

Madzia1989_filmaniak

Też tak uważałam ale przekonała mnie dopiero 4 i 5 część. Czyli łatwo można się zniechęcić, tutaj link do 5 częśći https://filmhit.pl/filmy-online/after-5-na-zawsze-caly-film/

wiktoriaboluch

Obejrzałam 3 części (nie z własnej woli) i więcej nie zamierzam.

Madzia1989_filmaniak

Nie obejrzałam żadnej części, sam opis i fotografie nieznanych mi aktorów porządnie zniechęciły.

wiktoriaboluch

Trzeba się tam logować i za darmo są tam filmy?

wiktoriaboluch

Nie działa link

Madzia1989_filmaniak

E tam, dzięki temu ścierwu powstają recenzje Sfilmowanych. To wystarczy XD

ocenił(a) film na 5
Madzia1989_filmaniak

Po po prostu dla niektórych ( tak jak dla mnie ) ta seria to guilty pleasure. Na 1 część ( nie wiedząc co to ) poszedłem z ciekawości do kina, spodobała mi się aktorka grająca Tess i tak już zostało ( choć postać Hardina to w większości kompletny... nawet nie wiem jak go nazwać xD ) . Zdaje sobie sprawę, że filmy są ***jowe ( 1 & 2 jeszcze trzymały poziom, ale 3 & 4 już gorzej ) ale jak już zacząłem oglądać te serię w kinie to i już w kinie ją skończę. Będzie to jedyna seria filmowa, którą od początku do końca obejrzę w kinie xD . 

ocenił(a) film na 6
Flinston1987

Mam tak samo

ocenił(a) film na 3
Madzia1989_filmaniak

Tanie te filmy wiec łatwo się zwracają

ocenił(a) film na 10
Madzia1989_filmaniak

To otwórz umysł i zrozum że każda produkcja ma swoich odbiorców.

Madzia1989_filmaniak

Ja dowiedziałam się o fenomenie ,,After" jakoś w gimnazjum. I że książka jest na podstawie ff z wattpada o Harrym Stylesie. Jedynie pierwszą część obejrzałam na TVN7 w zeszłym roku i nie w całości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones