PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018601}

After 5. Na zawsze

After Everything
4,3 2 161
ocen
4,3 10 1 2161
After 5. Na zawsze
powrót do forum filmu After 5. Na zawsze

Co to miało być?
Czy w Ameryce, Portugalii w ogóle ktokolwiek pracuje? Zajmują się tam czymś? Czy dorośli lat 25+ tylko siedzą na płazy All day All night i chleją? ta wybiega sobie z pracy kiedy chce za typem co wpędził ją w głęboką depresje. Tamci się biją a Hardin trafia do pierdla czy tam aresztu mimo wielu świadków którzy mogliby poświadczyć kto był agresorem. Obity jak Szpilka po walce bokserskiej wychodzi po chwili, krwawiący z każdej części ciała bez żadnych szwów, opatrunków i zaczyna pisać książkę. Kończy więc wyciąga grube miliony z kieszeni i kupuje lasce chatę i wyjeżdża. Swoją drogą Hardin jest lepszą odpowiedzią na programy mieszkaniowe platformy i PIS-u.
Potem ten czterdziestokrotny abstynent wraca na ślub brata i spotyka się z laską, która odtrącała go milion razy, ale po chwili niczym najzwyczajniejsza pani do towarzystwa idzie z nim bez większego powodu, na ślubie przyjaciółki w ślinę i rozkłada nogi mimo że jeszcze 2h wcześniej pałała do niego apatią i nie chciała się z nim w ogóle widzieć.
Przecież to jest jakaś paranoja, to był zlepek przypadkowych scen a reżyser usunął ewidentnie nie te co chciał, albo po prostu ktoś zalał kawą kartki scenariusza i dlatego wyszło jak wyszło.
I te flashbacki z przeszłości z Tessą, które nie wnosiły kompletnie nic i były wrzucone raczej z paroma wyjątkami(scena na łódce) losowo…
Mam duży sentyment do książki bo był kiedyś taki okres, że zaczytywałem się w te wszystkie Sparksy i inne, ale film z każda kolejna częścią wyglądał coraz gorzej, a z sympatycznej Tessy zrobili kompletną seksoholiczkę i nieszanującą się, słabą dziewczynkę.
Nosz cholera jasna

pawelisto2

Dodam tylko, że absolutnie nie uważałem poprzednich części za totalne gnioty - wiadomo, kto śmiesznej zrecenzował każdą kolejną część ten miał szanse się wybić. Ale mi pierwsza i druga nawet się podobała. Trzy i cztery miały według mnie mniej ducha książki i coraz więcej było chaosu na ekranie, ale uszło.
Dopiero teraz piąta część to uważam, że jest lekka pomyłka.

pawelisto2

koleżanki wybrały właśnie ten film na seans, ja mogę polecić recenzje filmu autorstwa "ponarzekajmy o filmach" i "sfilmowani" - są o wiele lepsze od samego filmu, można się uśmiać. Co do samego filmu, nie ma co komentować. Wystarczyłoby ostatni kwadrans dołożyć do 4 części, całej reszty nie robić i już w zeszłym roku byłoby po temacie. A te flashbacki były chyba tylko po to, aby pokazać główną postać kobiecą. Chyba nawet ona nie miała ochotę nagrywać nowych scen do tego "dzieła".

pawelisto2

"na ślubie przyjaciółki w ślinę i rozkłada nogi mimo że jeszcze 2h wcześniej pałała do niego apatią i nie chciała się z nim w ogóle widzieć." Kolega nie zna kobiet jak widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones