PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869555}

After. Ocal mnie

After We Fell
4,4 6 821
ocen
4,4 10 1 6821
2,0 5
ocen krytyków
After. Ocal mnie
powrót do forum filmu After. Ocal mnie

Najgorsza cześć

ocenił(a) film na 3

Po prostu. Najsłabsza część.

ocenił(a) film na 8
San0dra0

A ja mam totalnie inne zdanie. Ta część najbardziej mi się podoba. Poprzednie były takie hmm... płytkie, gówniarskie. A ta była zdecydowanie dojrzalsza. Film jest nakręcony zupełnie inaczej niż poprzednie ale w sposób który bardzo mi odpowiada. Ja jestem zadowolona, ale myślę, że to kwestia gustu :) Pozdrawiam.

San0dra0

Nie oglądałam jeszcze trzeciej części ale czytałam- raczej próbowałam doczytać - trzecią część książki i jak pierwsza byłam dobra tak w drugie zaczęły się schody a trzeciej nie mogłam zdzierżyć. Mam jednak nadzieję że filmową wersję obejrzę do końca aby dowiedzieć się jak się skończyła ich historia.

ocenił(a) film na 6
San0dra0

Kwestia gustu,jak dla mnie jedna z lepszych części.Szkoda tylko że tak małą rolę w tej części odegrał ojciec,Tess.

San0dra0

Zabawna jest ta drama w tym filmie, gdy uświadamiasz sobie ze główna bohaterka wyprowadza się o 35 minut drogi autem :) Nawet to widać w scenie jak jedzie samochodem do Seattle :) Generalnie by mogła spokojnie dojeżdżać do pracy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones