PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 508
ocen
6,5 10 1 35508
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

O w mordeczkę

ocenił(a) film na 1

Siedziałem właśnie pół godziny przed TV, oglądając to coś i wpadłem dać 1, a tu średnia 7.0 z ponad 12 tys głosów? WTF? Trafiłem do jakiegoś alternatywnego świata, czy
coś?

FlashBack

Wygląda na to, że wchodząc tu z zamiarem napotkania cyberludków podzielających twoją opinię oraz dając 1 w celu dostania za to aprobaty, myśląc, że tak należy i tak jest bardziej cool nie do końca wypaliło. Spróbuj z następnym filmem albo innym światem. Powodzenia!

ocenił(a) film na 9
Lance_Vance

Burn!!

ocenił(a) film na 4
FlashBack

to samo chciałem napisać hahahah

ocenił(a) film na 7
schaumoloczek

Trafiłeś w zioma cyberluda?

ocenił(a) film na 4
h_pat

wtf?

ocenił(a) film na 1
FlashBack

Masz rację, straszne gówno. Zmarnowaną taśmę można było wykorzystać w jakiś lepszy sposób np. dać kozie na zeżarcie.

FlashBack

No patrz - takie prymitywne poczucie humoru, a Ty i tak nie zrozumiałeś... Nie przejmuj się, w kinach puszczają obecnie Zambezię i Ralpha Demolkę, coś musi Ci się spodobać :)

ocenił(a) film na 8
WojciechSurma

haha :)

ocenił(a) film na 1
WojciechSurma

Masz rację, prymitywne żarty bawią. Jednak te w tym filmie były żałosne.

FlashBack

Oczywiście, że były prymitywne i oczywiście, że były żałosne. Ale czego spodziewać się po komedii, w której najzabawniejsze wątki osnute są wokół odgłosów fizjologicznych? Wspaniały "odmóżdżacz" na sobotni wieczór - w gronie kumpli, przy piwku. Nie trzeba myśleć, wgłębiać się, udawać, że zrozumiało się żart.

Od czasu do czasu chyba każdy tego właśnie potrzebuje, Ty także - choć oczywiście mogę się mylić :)

FlashBack

Dobrze mówi.
Ja to się dziwie skąd na tym portalu aż taka wysoka ocena (całe szczęście, że zaczyna spadać) skoro na IMDb jest 5.0
www imdb com/title/tt0381707/?ref_=sr_1
[usunąć spacje bo nie przechodzi "zewnętrzny link"]

ocenił(a) film na 8
FlashBack

Powiedz mi czego nie ma ten film że wystawiłeś mu ocenę 1?

ocenił(a) film na 5
Tsabrak

Film sam w sobie nie jest zły ale nie da się patrzeć na tych murzynów przebranych za białe babki mega beznadziejnie to wygląda , mogli się postarać , one nawet nie są podobne .

ocenił(a) film na 6
FlashBack

też ogólnie oglądam inne filmy, ale jak na typową przygłupawą komedię ta mnie bawi i tyle.

ocenił(a) film na 1
FlashBack

Zgadzam się, jeden z najgorszych filmów w historii kina.

ocenił(a) film na 3
CottonCrush

Popieram dałem 3 tylko ze względu na początek (scena w sklepie) bo w pewnym sensie był zabawny reszta jest wręcz żałosna i obrzydliwa...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

Racja z tym początkiem :) najzabawniejszy w filmie wg mnie był gość od lodów: - "Bring in the stuff..." :) xD

FlashBack

Żeby dać 1 dla tego filmu trzeba być strasznym sztywniakiem. Dla mnie jedna z lepszych komedii.

ocenił(a) film na 9
FlashBack

może jesteś jednym z tych, którzy po "spotkaniu" z Terry Crews-em w kinie wyjechali na wózku :P i stąd ta ocena.

użytkownik usunięty
FlashBack

No to jestes w mniejszosci - White Chicks to super komedia, w zasadzie juz kultowa, uwielbiam jak ten duet policjantow wysmiewa stereotypowe zachowania 2 glupich blondynek (mowi sie ze specjalnie sparodiowali tu np. Paris Hilton) :)

ocenił(a) film na 9

Kocham ten film, patrzcie ma juz ponad 20 lat a wcale sie nie zestarzal! I prosze odczepic sie od Paris, to slodka dziewczyna i ma super styl!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones