PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114295}

Agenci bardzo specjalni

White Chicks
6,5 35 638
ocen
6,5 10 1 35638
5,0 5
ocen krytyków
Agenci bardzo specjalni
powrót do forum filmu Agenci bardzo specjalni

Zastaanawia was jak murzyny zmienili sie w białych ludzi ? ; D mnie tak
ale i tak komedia bardzo dobra i ciekawa nie nudziłam sie na niej ;d

a pamietacie kawałek filmu jak ten jeden z braci robił blądynie warkocze na głowie ?
na poczatku było pół głowy warkoczy a po chwila już cała <lol2> to było dziwne

niemampojecia_asp

No tak pamiętam ten fragment, rzeczywiście to było dziwne ;d w ogóle wydaje mi się, że oni chyba poucinali niektóre rzeczy ;/ bo niedawno leciał ten film w tv i właśnie w tym fragmencie, gdzie był 'wieczór łez' to było coś, że te dziewczyny miały taki balon podłużny i coś robiły, tylko że musiałam wyjść i nie wiem, co było potem.. Wie ktoś może? :) bo sprawdzałam potem w necie, na różnych stronach do oglądania filmów, i już nic nie było o żadnym balonie.. Tylko po tym jak ten jeden z braci zrobił te warkocze, to potem ci striptizerzy zapukali i nic nie ma, żeby one coś z balonem robiły.. To ja nie wiem, czy ta scena została ucięta, czy co???

ocenił(a) film na 6
niemampojecia_asp

z tego co pamiętam to ci kolesie którzy przerabiali murzynów w białych pryskali ich specjalną farbą by wybielić ich ciała, wydaje mi się że działa to podobnie jak opalanie natryskowe tyle że tutaj w drugą stronę- wybielanie :)

ocenił(a) film na 7
niemampojecia_asp

nie zastanawia! spójrz na świętej pamięci Michaela Jacksona :-)

ocenił(a) film na 5
kazdamato

szczerze wyglądali beznadziejnie , jak jakieś plastusie do tego mało podobne , film sam w sobie niezły ale wyglądają beznadziejnie .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

A nie wpadłeś, geniuszu, na to, że o to właśnie chodziło?

ocenił(a) film na 5
nikike

niby na jakiej podstawie wysnułeś taką teorie nikike ??

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Bo to pokręcona, bardzo inteligentna parodia, więc jak się widzi dwóch murzynów, którzy niczym nie przypominają oryginałów, to od razu się sobie uświadamia, że to celowy zabieg.

ocenił(a) film na 5
nikike

przykro mi ale mnie to wogóle nie przekonuje ,tym bardziej że jakoś nigdzie nie wyczytałem żeby reżyser ,producent taką teorie wysnówał , więc bardziej jest to teoria fanów niż producentów , jeśli się myle to poprosze o jakiś link do wypowiedzi w/w osób które tak mówią a wtedy oddam honor .

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

Gdyby mieli wyglądać identycznie, to jako "klony" podstawiliby prawdziwe dziewczyny.

ocenił(a) film na 5
mar_vu

no i o to chodzi , cały czas czekam na link gdzie się wypowiadają twórcy filmu bo jak narazie to tylko teoria fanów filmu nic więcej .

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

Nie rozumiem. Uważasz, że oni mieli wyglądać identycznie, ale producenci zatrudnili jakichś kiepskich charakteryzatorów, którzy nie potrafili "skopiować" dziewczyn? Jaka jest Twoja teoria? Może zaczniemy zaraz dochodzić, dlaczego w którejś scenie akcja była za dnia, a w innej po zmroku? BO TAK MIAŁO BYĆ. A skoro tak miało być, to tak jest. Nie wypuścili na ekrany czegoś, czego nie chcieli.

ocenił(a) film na 5
mar_vu

ale to nadal twoje gdybanie , skoro tak miało być to gdzieś napewno o tym mówią że np. chcieliśmy żeby było zabawnie dlatego to tak zrobiliśmy , żeby film odróżniał się od innych itp , czekam nadal na link a nie twoje przypuszczenia , nie masz żadnych argumentów oprócz twojej opinni , nawet nie podałeś mi linka do strony fanowskiej gdzie tak samo jak ty twierdzą więc sory ale jesteś bardzo mało wiarygodnym źródłem , rozmawiajmy poważnie liczą się fakty więc mi je przedstaw bo narazie nic ciekawego nie powiedziałeś .

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

Dlaczego samochód był koloru czarnego, a nie innego, też mam Ci udowadniać jakimiś wywiadami? Czy te wiadomości są Ci potrzebne do rozprawy sądowej, albo chociaż pracy magisterskiej? Jeśli tak, to sam sobie szukaj. Nie wiem, po kiego robisz problem. Chcesz, to uwierz, nie chcesz, to nie wierz. Ale mam prośbę. Jak sam do tego dojdziesz, to daj znać. Może coś ciekawego wymyślisz. Ewentualnie jedź do USA zapytać reżyserów i scenarzystów.

ocenił(a) film na 5
mar_vu

słaba riposta , człowieku to ty masz udowodnić swoją teorie nie ja , skoro nie potrafisz tego zrobić rachunek jest prosty to tylko twoja teoria , nic nadzwyczajnego od ciebie nie wymagam tylko faktów , skoro nie jesteś w stanie udowodnić swojej racjii nie ma sensu z tobą dyskutować o twoich wyimaginowanych teoriach , cóż kolejna fanowska śmieszna teoria obalona .

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

Ja starałem się zrozumieć, w czym masz problem. Fanem tego filmu nie jestem. Nie wymyślam sobie jakichś sensacji. Myślałem, że takich rzeczy nie trzeba tłumaczyć, ale skoro widzisz w tym jakiś spisek, bądź błąd, nieudolność, czy cokolwiek, to już Twój problem. Bądź mądrzejszy ode mnie i powiedz, jaką Ty masz teorię na ten temat i ją udowodnij. :) Pokaż klasę.

ocenił(a) film na 5
mar_vu

Ja nie mam nic do udowadniania , na moje stwierdzenie że wyglądają beznadziejnie ktoś napisał że to niby tak miało być , więc ja się pytam gdzie są jakieś wypowiedzi , wywiady z twórcami gdzie tak mówią że tak ma być ?? , równie można by stwierdzić że poprostu nie mieli kasy na lepsze maski itp . , narazie nikt nie podał rzadnych konkretów , dlatego pisze że jest głupia teoria fanowska tylko po to żeby mieć wytłumaczenie dlaczego tak beznadziejnie wyglądają , szkoda że to tylko nic nie warta fanowska teroria .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

lol, jakby tak twórcy mówili w wywiadzie, to by wyszło na to, że mają widzów za debili. I przy okazji spoilowaliby film.

ocenił(a) film na 5
nikike

czyli tak jak myślałem wymysł grupki fanów nic więcej , wymysł nie potwierdzony żadnymi faktami prawie taka sama głupota jak w serialu kroniki sary connor gdzie inna grupka fanów na siłe wciskała że maszyna ma dusze i potrafi kochać , szkoda ciągnąć temat skoro nie masz żadnych faktów tylko swoje fanowskie domysły .

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 9
niemampojecia_asp

Czy wszyscy są tutaj takimi idiotami czy tylko takich udają?

ocenił(a) film na 10
nikike

Też się zastanawiam...

A co do komedii... te wszystkie 'niedociągnięcia' to jej największy urok!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones