PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790691}

Agent Kot

Marnies Welt
6,2 1 594
oceny
6,2 10 1 1594
Agent Kot
powrót do forum filmu Agent Kot

Jako fan pełnometrażowych filmów animowanych - czekam!! Taka bajka jest idealna po ciężkim, stresującym dniu - można się zrelaksować i dobrze bawić - w końcu, humor w bajkach jest przedni. No i często są dużo lepsze niż zwykłe komedie, przynajmniej ja mam ubaw po pachy. Agent Kot- już widzę po zwiastunie - film nie tylko dla dzieci i na szczęście bez górnego limitu wiekowego :D

jakub__jakubowski

Ja też lubię fajne bajki, jestem już pełnoletnia a dalej oglądam Shreka lub Madagaskar. Po zwiastunie widzę, że fajna animacjia. Chyba się wybiorę.

ocenił(a) film na 8
julianauhu

Totalnie! zgadzam się z Tobą, mogłoby się wydawać, że bajki nie są dla dorosłych. Ja jednak lubię serio czasem obejrzeć taką animację niż amerykańską komedię romantyczną.

jagodowamilosc

Bo akurat amerykańskie są płytkie robione przez debili dla debili

julianauhu

Mnie ciekawi co moja kotka robi jak mnie nie ma w domu. Może to tajna agentka, nie zdziwiłbym się. Przelecę się na film, może dostrzegę jakies cechy w mojej Muki a osobiscie też lubię bajki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones