PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174194}

Agent XXL 2

Big Momma's House 2
6,5 33 752
oceny
6,5 10 1 33752
Agent XXL 2
powrót do forum filmu Agent XXL 2

Na pokazie przedpremierowym było bardzo fajnie. Film mi się podobał, bardziej niż część pierwsza. Miłym dodatkiem był pies Pancho który rozśmieszał widownię do łez :)

giziu

Tak jest - Panczo rules :) 'Gigantyczny' był ten piesek :) hehe
Ale nie można też zapomnieć o najmłodszym synku, który swoimi skokami - niejednych rozbawił; a swoją słodką twarzyczką - niejednych rozbroił :)

ocenił(a) film na 10
banach

Potwierdzam! :) Ten mały chłopak był fantastyczny! :D Każdy jego skok to była dla mnie mocna dawka śmiechu! Gorąco polecam!!

giziu

Bardzo dobry film po całym długim dniu umysłowej pracy. Miły, lekki i przyjemny. Fajna scena w SPA :)

Indianin_3

jak dla mnie - żenada;/ nie oglądalam pierwszej czesci i nie mam zamiaru, az dziw bierze ze w dzisiejszych czasach ludzi smieszą takie tandetne super-hiper komedie..

ocenił(a) film na 7
_myslicielka_

Bardzo sympatyczna komedia:)Obłedny pies, niania i maly skaczący z wszystkiego co się da. Co do fabuł może faktycznie mało rozbudowana, ale w końcu jest to komedia a nie film psychologiczny! Polecam faną pierwszej cześc i Martina:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones