PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702809}

Agentka

Spy
7,0 113 579
ocen
7,0 10 1 113579
6,3 22
oceny krytyków
Agentka
powrót do forum filmu Agentka

Jeżeli ktoś ma zły humor i chce się naprawdę dobrze bawić i śmiać: duuużo, to zdecydowanie polecam, Komedia w stylu USA, ale zabawa przednia!
Melissa McCarthy tam rządzi :-)

coco_oo

Wybrałem się wczoraj do kina na "Agentkę" głównie z nastawieniem na rolę mojego ulubionego Jasona Stathama. Byłem przekonany że to właśnie on będzie "rozdawał karty" w tym filmie, bo "ten grubasek (Melissa Mc Carthy) nie nadaje się do roli" - pomyślałem sobie po obejrzeniu zwiastuna. Po seansie pozytywne zaskoczenie. Melissa - sympatyczna "Agentka" zaskakuje widza przez dwie godziny seansu nie tylko swoim ciętym językiem i zabawnymi dialogami, ale również fantastyczną sprawnością fizyczną. Najbardziej podobała mi się scena walki w kuchni czy końcowa akcja w helikopterze z jej udziałem. Sporym zaskoczeniem jest tutaj niewielka rola Jasona Stathama. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

w kazdym wątku bedziesz to samo pisał?

marcinsss89

O co ci chodzi?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

o to ze to spam

marcinsss89

Nie odróżniasz spamu od opinii obejrzanych filmów.

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

w kzdym watku to samo ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
marcinsss89

To pytanie to jest spam.

Tomik_4

Sprawnością fizyczną?? Hahahaha, dobre sobie, chyba w żadnej scenie wymagającej nieco więcej wysiłku nie grała ona tylko jakaś dublerka czy kaskaderka

mataertest

Czyżby? Skąd ci to przyszło do głowy?

Tomik_4

No dobra, może nie we wszystkich, takich wymagających przebiegnięcia 10m na pewno się podjęła. A skąd wiem? Bo jestem spostrzegawczy i umiem rozpoznać, czy to gra ta gruba aktorka czy jej chudsza koleżanka dublerka

ocenił(a) film na 5
Tomik_4

Też bardzo lubię Jasona Stathama, ale do takich filmów to on się kompletnie nie nadaje. Zagrał on tutaj niezłego głupka, chociaż to on ma więcej pojęcia o walce niż ona. No, ale rola jak rola trzeba odegrać i koniec.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/agentka-spy.html

ocenił(a) film na 6
Krzysztof421

"to on ma więcej pojęcia o walce" - człowieku, to są AKTORZY (; odgrywają role, tutaj akurat on miał być głupkiem, a ona dobrą agentką. co za różnica, że on w innych filmach dobrze się bił...

ocenił(a) film na 5
manowce

Ale sama musisz przyznać, że nie nadaje się on do takich ról, bo wypadł fatalnie...

ocenił(a) film na 8
Krzysztof421

Fatalnie ? Co to za biadolenie. ON ZAGRAŁ TU parodię samego siebie. GENIALNE.
Co za pseudo znawcy komedii oby nie filmów w ogóle.

Krzysztof421

Cóż każdy ma oczywiście do swoje opinii, ja uważam że to była udana parodia takich postaci jakich gra w kinie akcji ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

No właśnie i do tego świetnie to wyszło

bidibidibom

Przyznam, musiałbym sobie przypomnieć film, gdyby chciał go ocenić po latach, chociaż pamiętam, że pozytywnie mnie zaskoczył swoją rolą bardziej niż McCarthy.

ocenił(a) film na 10
buterfly

Bo jakby nie patrzeć to po prostu dobry aktor z dystansem do siebie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
coco_oo

Melissa McCarthy jak zawsze w formie, nadaje sie do takich rol :) W goracym towarze razem z Sandra Bullock rzadzily we dwie :) Bdb komedia :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
coco_oo

To co chciałem napisać już jest napisane-:)))) - : Melissa McCarthy rządzi i wymiata wszystkich! Film - jazda bez trzymanki, akcja, akcja akcja - kapitalne dialogi, satyra, śmiech śmiech śmiech. Po filmie byłe zmęczony od śmiechu. Polecam na stresy, smutki itp. Niesamowita aktorka. Statham i Law byli dodatkami - dobrzez, że zagrali swoje role bez gwiazdorzenia - nie potrzebują tego; Melissa jest w centrum i ... Trzeba to zobaczyć!! Dycha z gwiazdką!!

kkutz

Mam podobnie, ale jestem pod wrażeniem, że Law nie próbował się bardziej zaznaczyć w tym filmie, a Statham super przerysował postać, świetnie mu to wyszło, to trochę tak, jakby "wyśmiał" swoje poprzednie role twardzieli :)
A co do filmu to podobało mi się takie podejście do "grubaski", przeważnie w filmach cięższe osoby są zawsze wesolutkie, wszystkich zabawiają, śmieją się z siebie i swojej nadwagi, mają super hiper dystans do siebie, a tu nie, wkurzała się za przykrywki, jakie dla niej przygotowali. Najlepszy żart - z papieżem, uśmiałam się.

ocenił(a) film na 2
coco_oo

Ja tam się wynudziłam.

ocenił(a) film na 6
coco_oo

Melissa jako aktorka bardziej kobietom odpowiada niż mężczyznom z tego co widać w komentarzach filmów z jej udziałem. Denerwuje mnie,że ostatnio jest mało dobrych komedii,a jak jest jakaś dobrze zapowiadająca się komedia to dają tą Melissę McCarthy, wkurza mnie ona i że prawie zawsze gra tak samo.Średnio mnie śmieszy jej gra, mimo,że mam zróżnicowane poczucie humoru. Poza tym już odechciewa się oglądać czegokolwiek z jej udziałem, póki grała drobne role było ok. Statham i Jude Law jak zawsze spoko. Co prawda Statham też prawie zawsze tak samo gra, ale ogląda się jego grę i umiejętności z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
sentinel_17

Statham można powiedzieć gra jedną miną w każdym filmie, ale ta mina w każdym filmie pasuje do danego tytułu i jak ma śmieszyć to śmieszy a jak masz czuć strach to się boisz. I na tym polega jego talent moim zdaniem.

ocenił(a) film na 7
sentinel_17

Mężczyznom pewnie dlatego nie odpowiada bo nie jest seks bombą ;)
Jest wiele aktorek które słabo grają albo co najwyżej przeciętnie a są wychwalane przez facetów za urodę :)

ocenił(a) film na 6
pati1109

Aktorki wcale nie muszą być sex bombami, tym bardziej,że duża część seksownych aktorek gra dosyć drętwo. Co do McCarthy to się zastanawiam czy ona gra czy ona po prostu jest sobą. Wydzieranie się i rzucanie przekleństw ciężko nazwać grą aktorską, trochę to przypomina odzywki Afroamerykańskich kobiet.

ocenił(a) film na 7
sentinel_17

ostatnia linijka = Najgłupsze stwierdzenie jakie przeczytałam w necie ostatnio.

ocenił(a) film na 8
annchodi89

Popieram.

ocenił(a) film na 8
sentinel_17

Nie jest sex bombą ale dała czadu. Była ogniem podsycającym cały czas. Reszta to takie tło dla jej popisów. Dla mnie świetna babka, z dużymmm potencjałem. Naprawdę dobra komedia.

ocenił(a) film na 10
Resor84

Trafnie ujęte! Popieram

coco_oo

Ja się trochę rozczarowałam. Owszem śmieszne było momentami, ale ogólne wrażenie mam takie średnie. Rola agentki zagrana oczywiście świetnie, ale niedosyt pozostał :) Jakby nie patrzeć, całkiem sympatyczna komedia na wieczorny seans :)

kati91

No dokladnie. Spoko komedia, ale bez jakiejs rewelacji jak niektorzy pisza ze taki swietny film i daja 8 czy 9 to nie bardzo :-) Raczej 5-6 moim zdaniem, ale widac ze obecnie na ta Melise M. jest jakis popyt i wszystko z nia jest chwalone na wyrost. Film momentami zabawny, ale tez do bolu przewidywalny i bardzo schematyczny.

Akurat obejrzalem ostatnio "Wywiad" z Jamesem Franco i Sethem Rogenem i uwazam ze sa to filmy na podobnym poziomie, tymczasem srednia obu filmow jest bardzo rozna...troche dziwne bo wiele analogi mozna odnalezc miedzy tymi obrazami. Wiec chyba potwierdza sie ze to "urok" glownej bohaterki glownie decyduje o tak pochlebnych komentarzach nt. "Agentki". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
coco_oo

Melisa to taka druga Bridget Jones. Film przedni. Podobały mi się nawiązania do Bonda. Napisy początkowe - opening wprost z filmów o agencie 007. Sama fryzura, zaczesane do tyłu włosy, i żarciki słowne Fine'a są ukłonem w kierunku Connerego jako Jamesa. Sceny walki i konwencja w jakiej są utrzymane, wyjęte wprost z części z Craigiem. Laboratorium i wynalazki Q. :)
Dla mnie osobiście było to coś niesamowitego, bo jestem entuzjastą Bonda. Świetne!

ocenił(a) film na 5
coco_oo

A ja się kompletnie nie bawiłem, ponieważ humor jest denny. Jak dwa razy się szczerze zaśmiałem to było dobrze. Jedna wielka parodia Jamesa Bonda.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/agentka-spy.html

ocenił(a) film na 8
Krzysztof421

Ten film zawiera elementy parodii bonda na początku, ale z czasem idzie własną linią fabularną i własnym stylem. Bardzo dobra komedia.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Też zwróciłem na to uwagę. Świetny film, humor, akcja, aktorzy, zabawa do końca

ocenił(a) film na 8
coco_oo

Najlepsza komedia jaką oglądałam w ostatnim czasie :)

ocenił(a) film na 8
lcasei

Ja również mam takie samo zdanie.

ocenił(a) film na 9
coco_oo

Zgadzam się popłakałem się nawet na filmie przednia zabawa POLECAM

ocenił(a) film na 8
coco_oo

Film jest super szczególnie druga połowa prezentująca konflikt dwóch postaci i do tego Alvaro i niesamoita scena walki z kobietą. Dawno nie było tak dobrej komedii

ocenił(a) film na 8
coco_oo

Statham też był niczego sobie ;)

coco_oo

Haha, już sam widok takiego paszteta skutecznie zniechęca...

coco_oo

Dawno się tak nie ubawiłam, bardzo dobra komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones