PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702809}

Agentka

Spy
7,0 113 579
ocen
7,0 10 1 113579
6,3 22
oceny krytyków
Agentka
powrót do forum filmu Agentka

...chyba pierwsza taka rola Jason'a!

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Racja. Jason idealnie pasował do tej roli. Znając go głównie z filmów akcji tutaj w pewnym sensie parodiował sam siebie. Agent fajtłapa ;D
PS: Myślicie, że się domyśli, że to jezioro? :>>

777wojo777

No na bank się domyślił bo było slychac jak krzyczy jak ja się dostane do Włoch itd :D No i po chwilowych napisach była jego scena z główna bohaterka:D

ocenił(a) film na 8
Kamila9191

Wiem wiem :P Widziałem ;)
No w tej ostatniej to dowalił ;p Aż się chyba sam zaśmiał :D

ocenił(a) film na 3
777wojo777

To był jedyny moment, który mnie rozbawił w tym filmie, długo mnie trzymało ^^ i jeszcze "nie chrzań, było super" - urocze xD

ocenił(a) film na 7
h3b4n

Gdyby nie Jason to nie byłoby filmu :) Bo sam film dupy nie urywał, ale jak pojawiał się Jason i zaraz jakimś tekścikiem dowalił to płakałem ze śmiechu. Naprawdę dobry film :) Polecam kto ma wątpliwości !

ocenił(a) film na 5
h3b4n

Ogólnie film średni, Statham wiadomo wszędzie wygląda i gra tak samo nawet miny nie zmienia a tu dodatkowo robi za fajtłapę grając bez zmian nawet się nie starał - chyba poza Jakiem cholewą, Statham to najprostsza robota dla komputerów. Ale fakt że gdyby nie on to wyszedł by mega kaszan. Zresztą nawet Low się nie popisał.

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

Law to młody koleś, który jest pozmarszczany jak J.C.V.D!

ocenił(a) film na 8
sokoleokoo2

ten film napędza głównie Melissa, choć trzeba przyznać, Jason ładnie się wkomponował z autoironią, dobry duet wyszedł.

ocenił(a) film na 5
piciu6

Z tym napędzaniem to bym się nie chwalił zbytnio, bo film napędzany jest przez wszystko co się wokół niej dzieje. A ona to taki dodatek który musi być ponieważ chcą zrobić miłą agentkę która przypadkowo jest kuzynką Fasoli tak tak tego Fasoli. Low zrobił świetną robotę na początku i ... spoylers i pojawia się melisa i... no właśnie. BB z tego nie będzie ale pośmiać się można, szkoda że 2 tła brak bo przy takiej obsadzie (poza melisą) mogło być fajniej.

Ps. film Tammy ? tam też całkiem przypadkiem grałą w obsadzie śmietanki hollywood ? oczywiście z tą samą miną i całą resztą.

ocenił(a) film na 8
sokoleokoo2

zupełnie nie rozumiem, dlaczego Tobie się wydaje, że ja nie wiem co piszę ? Melissa "napędza", bo to jej film, ale jeśli uważasz, że film się kończy na postaci granej przez Low'a, to trudno, twoja ocena. No i teoria spiskowa z Melissą, Ty tak na serio ? No to koniecznie trzeba dorzucić bardzo dobry "Gorący towar" sprzed dwóch lat z Sandrą Bullock , to nie może być przypadek :)

ocenił(a) film na 10
sokoleokoo2

No, mnie się wydaje, że wszyscy troje wypadli świetnie. I Melissa, i Statham, I Low. Ta pierwsza była wprost fantastyczna. Zresztą nie można nic zarzucić pozostałej obsadzie. Bardzo dobrze dopracowane sceny walki i mnóstwo kapitalnych dialogów. Niewiele komedii jest tak zabawnych i na dodatek ze świetnie poprowadzona fabułą. Jeśli chodzi o sam film i główną postać, to nie jest to jedynie moje subiektywne zdanie i nie bez przyczyny film ma mocne siedem na FB (a osobiście uważam, ze za nisko). Jak widać doszukujący się dziury w całym malkontenci znajdą się wszędzie. Nawet dobra rozrywka będzie dla takiego powodem do narzekania.

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Ja od dłuższego czasu się nie bawiłem tak dobrze na komedii. Nie lubie tłustych bab w filmach a tutaj była na prawdę fajnie.

ocenił(a) film na 10
h3b4n

Zajebistość tego świata xD

ocenił(a) film na 7
h3b4n

Pierwsza jego rola - fajtłapa! Ale śmiechowa komedia. Zdecydowanie bardziej pasuje mu rola w Transporterze, złego zabijaki :D

ocenił(a) film na 7
h3b4n

no, o dziwo, też się śmiałam parę razy, choć u mnie z tym strasznie ciężko...:)

h3b4n

Ford i Aldo rozwalali ten film. No i główna bohaterka, kiedy się rozkręciła, ciężko było oderwać od niej wzrok.
Statham ogólnie nie jest dobrym aktorem, ale w sumie żadna jego rola nie była ambitna. Wszędzie gra tak samo bo ma takie same role w filmach o tej samej tematyce. Moim zdaniem pasuje do roli agentów/kryminalistów. Dobrze wygląda z bronią.
Nie mniej, to do tej pory moja ulubiona rola tego aktora. Idealnie tu pasował.

ocenił(a) film na 7
revira

Nie jest dobrym aktorem? Ignorant czy fan trylogii ''Transportera''?
Widzial Pan Porachunki? Przekret? Angielska robote? Revolver? Nie?
To nie Pan nie pier*oli, ze ''...nie jest dobrym aktorem''.

Mathias_13cool

To Pani.
Nie nazwałabym siebie fanką Transportera, aczkolwiek lubię, nie powiem.
Widziałam wiele filmów z tym aktorem i we wszystkich jakie widziałam grał tak samo. Jego twarz prawie nie zmienia wyrazu, smutna prawda. To nie przeszkadza mi w cieszeniu się jego grą, bo jako kobieta próżna jak najbardziej lubię na niego popatrzeć, zwłaszcza w gorącej atmosferze.
Nie mniej, moja osobista opinia o nim jest taka, że nie jest dobrym aktorem. Znam milion lepszych. Nie mam nic przeciwko dyskusją o takich rzeczach, ale zwykle nie prowadzą donikąd. Moja opinia się nie zmieni, póki aktor nie zrobi na mnie większego wrażenia swoją mimiką. Pańska opinia się nie zmieni mimo mojego punktu widzenia. Tak to bywa. Nie ma potrzeby być wulgarnym.

ocenił(a) film na 7
revira

Pokaż mi aktora, który w różnych filmach nie gra rak samo.

sb78

Heath Ledger

ocenił(a) film na 1
h3b4n

Mecz ostatniej szansy - Jason Statham

ocenił(a) film na 6
h3b4n

Wyczekiwałam, aż Jason się pojawi i słusznie, bo wreszcie zrobiło się ciekawie! Świetnie mu wyszła parodia typu bohatera, który gra najczęściej (zawsze?). Dodatkowa gwiazdka dla niego.

h3b4n

O dziwo ja się nie uśmiałem . Ten film to gniot

ocenił(a) film na 7
h3b4n

W porównaniu to innych filmów oznaczonych jako "komedia" ten jest naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 8
ml_tyran

jego dialogi są swietne dawno sie tak nie uśmiałem :-) wersja z napsiami było troche lepsza niz z lektorem wg mnie

ocenił(a) film na 7
MarcinCinalDobro

Połączenie komedii akcji nie brakuje scen do śmiechu ale też scen z adrenaliną i wszystko to razem się wspaniale uzupełnia .I filmowi też nie brakuje oryginalny postaci można powiedzieć dziwaków .Mi prócz głównej postaci podobał mi się agent casanowa Włoch ,7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones