PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659097}

Agentura

Be-reul-lin
6,2 587
ocen
6,2 10 1 587
Agentura
powrót do forum filmu Agentura

Powiem Tak: Może i Korea robi duże postępy na swoim terenie co do kinematografii ale w europie za dobrze to im nie wyszło. Mogli skrócić z 2h do 1,5h. Ani widz a tym bardziej film na fabule by nie stracił. Za długie dialogi, czasami wydawało mi s ze mogę pasjansa ułożyć i nic s nie będzie działo. Angielski na sile wrzucony. Północ z Południem s przeplata i nic tak naprawdę z tego nie wynika. Trailer na YOUTUBE"ie to najbardziej istotne akcje. Nie twierdze ze to ich błąd w sztuce ale chyba cały budżet na film poszedł na wyjazd do Niemiec.
Jung-woo Ha to b.dobry aktor ale tutaj zarabiał na podatek na koniec roku. Wpadł jak śliwka w kompot. Filmy które widziałem z jego udziałem w tańszych produkcjach były o kilka oczek wyższe od tej BERLIN FILE. Czy polecam??!!
Czekałem na ten film i trochę s zawiodłem. Moje 5/10. Tutaj trailer potwierdza regule gniotów. Im bardziej naszpikowany efektami tym film ciągnie s jak flaki z olejem. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones