PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870996}

Akademia Dobra i Zła

The School for Good and Evil
5,7 8 438
ocen
5,7 10 1 8438
Akademia Dobra i Zła
powrót do forum filmu Akademia Dobra i Zła

Takie średnie

ocenił(a) film na 4

Książki nie czytałem, od znajomych kojarzę, że jest w miarę ok. Widząc wcześniej zwiastuny, myślałem, że to będzie serial. Wyszedł film, w sumie taki mocno średni typowy Netflixowy produkt. Jak dla mnie nic ciekawego. Na przyśpieszeniu jeszcze jakoś ujdzie.
Pierwszy akt filmu, raczej słaby i nudny, w drugim akcie już coś się zaczyna dziać, ale najważniejsze aspekty w mojej opinii są mocno przycięte, mam na myśli przemianę tej blondyny i ten niby romans z księciem. Wydaje mi się, że te dwie kwestie mogły trwać trochę dłużej, aby były bardziej wiarygodne, bo wówczas trzeci akt wychodzi na błahy i mało emocjonujący. Może gdyby wyszedł z tego jakiś mini serial po 4-6 odcinków, to historia nabrałaby więcej kolorytu. W tej formie to oprócz trójki głównych bohaterów to nikt nie rzuca się specjalnie w oczy. Niby to jakaś baśń, a tak mało baśni w tym wszystkim.
Raczej nie polecam, chyba że ktoś ma multum wolnego czasu i ogląda na przyśpieszeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones