PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473658}

Akira

6,8 10
ocen
6,8 10 1 10
Akira
powrót do forum filmu Akira
gemma_92

Właśnie przed chwilą się dowiedzialam ze stopklatki. To będzie jej drugi film z Hedlundem:-)

Metropholis

Profanacja świetnego filmu. Takie rzeczy powinny być zakazane...

Metropholis

a to jednak film powstanie??bo od stycznia cicho-sza o tym. Kiedy o tym pisali na Stopklatce??

gemma_92

A nie wiem, nie patrzyłam na datę wpisu, ale ja się niedawno dowiedziałam.

Metropholis

Nawet jeśli Krystyna Stewart dostanie role to pewnie będzie to rola tej dziewczynki co ją zmieliło pod koniec filmu xD to bym się uśmiał

klinczen

Chyba muszę obejrzeć to anime...

Metropholis

powiem tak: nie zrozumiesz anime, sięgnij po mangę, ale ona też ci nie pomoże... amerykanie zrobią sieczkę - w sam raz dla takich osób jak ty :)

diana6echo

Masz racje, nie ogladam anime, wiec ciezko mi bedzie wczuc sie w film i go docenic. Choc niewykluczone, ze mi sie spodoba. Po prostu od dawna mam go na kompie i sie nie moge zabrac do obejrzenia. A co do ekranizacji to czym wy sie tak przejmujecie? Od tak dawna ta produkcja stoi pod znakiem zapytania, ze coraz bardziej watpie w jej powstanie.

Metropholis

Ja mam nadzieję, że nie powstanie. Przy całej mojej sympatii do Keanu Reevesa oraz filmu Constantine, to oprócz tytułu, film nie miał nic wspólnego z komiksem, który był PG18 a film, cóż, poziom Supernatural (który też zresztą lubię). Stąd to całe larum.

diana6echo

No tak, racja. Nie siedze w komiksach, znam je ze slyszenia poprzez ich ekranizacje, ale tez nie znosze, gdy Amerykanie sie za cos biora i robia to po calosci. To znaczy robia po swojemu i w efekcie mamy wielkie g***o. Nie wiem, czy znasz taki japonski film "Battle Royale", ale slyszalam, ze planoany jest remake na 2015 oczywiscie amerykanski i dzieki temu juz mozemy sie spodziewac badziewia bo pierwowzorowi nie dorowna. Zreszta przyklady mozna podawac rowniez na podstawie ekranizacji ksiazek czy europejskich produkcji. Ech, chyba troche odeszlam od tematu, ale po prostu nie lubie robienia czegos "drugi raz".

gemma_92

no to po filmie.

Unibet_78

A już miałam ochotę go obejrzeć.

Ofeflia

jednak znowu wrócili do tego projektu, więc może w końcu go nakręcą
ale obsada nie jest jeszcze podana
podejrzewam, ze ani Kristen ani Garett tu nie zagrają, ale zobaczymy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones