PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36329}

Akumulator 1

Akumulátor 1
7,1 2 286
ocen
7,1 10 1 2286
Akumulator 1
powrót do forum filmu Akumulator 1

Wspaniały

ocenił(a) film na 10

Jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio widziałem. Staranna konstrukcja, świetny humor, interesujący scenariusz i dobra gra aktorska. Film momentami surrealistyczny, bez przerwy zabawny, świetnie zrobiony. Jedynie żal, że tuż za naszą granica już 13 lat temu robiono takie filmy. Widać, że ma niewielki budżet, a mimo to ma efekty specjalne, bogate scenografie i wielu aktorów. U nas wciąż nie możemy się doczekać takich filmów (od czasu Seksmisji i Kingsajz)...
Jednym słowem jest to kawał starannie przygotowanej i świetnie zrealizowanej rozrywki na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 10
sperzdechly

P.S. Chciałbym jeszcze serdecznie podziękować FilWebowi za możliwość obejrzenia tego filmu i spotkania z reżyserem. Było rewelacyjnie, a Beherowka smakowała jak nigdy :)

ocenił(a) film na 9
sperzdechly

Też miałem trochę takie skojarzenie z Kingsajzem, choć ten film lepszy.

ocenił(a) film na 7
Zygfryd666

kingsajz, hoh, widzę, że nie jestem więc sama :]

ocenił(a) film na 8
sperzdechly

Ale miałam niespodziankę - wczoraj go puścili w polskiej TV. Polowałam na ten film w necie, ale nie było, a tu włączyłam w nocy telewizor, żeby nie usnąć nad pracą - i proszę!!

Przezabawny i sensownie zrobiony, miodzio... Czeskie kino górą!

ocenił(a) film na 10
sperzdechly

Piękny, bajkowy, z przekazem! Obrazy miejscami Pythonowskie ala Karmazynowe Ubezpieczenie Ostateczne, ale humor taki nasz słowiański.
Pokazuje takie nasze zagubienie, w rzeczywistości i innych sprawach. A miłość jak zawsze najważniejsza. Dla niej można nawet zwalczyć abonament :)

ocenił(a) film na 7
rufutek_2

Gdzie mozna znalezc ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones