PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3744}
7,2 3 919
ocen
7,2 10 1 3919
Akwarium
powrót do forum filmu Akwarium

...sam Władimir Władimirowicz dokłada do pieca!!! a myslalem ze kariere zaczynal w KGB a nie GRU...
a film dobry, swietnie zekranizowana proza Suworowa, nie wiem czego czepiaja sie autorzy poprzednich wypowiedzi. Ze nuda? Taka konwencja, to nie jest film o Jamsie Bondzie. Psychologiczny a nie kino akcji. Skłania do refleksji, glebszego zastanowienia co w zyciu wazne. Jednak najpierw warto przeczytac ksiazke lub miec wyobrazenie jak ta paranoiczna maszynka dziala, bez tego raczej ciezko bedzie zrozumiec emocje i rozterki glownych bohaterow.

ocenił(a) film na 8
maxhardcore

też to zauważyłem, podobieństwo rażące :)

ocenił(a) film na 8
maxhardcore

heheh właśnie skończyłem oglądać i chciałem założyć identyczny temat :) putin w trzy du.. identyczny

maxhardcore

Książka jest jednak znacznie lepsza od filmu, przynajmniej wg. mnie, dlatego mam problem z oceną tego filmu.

ocenił(a) film na 6
slv_fw

mam to samo, pierwszy raz się przekonałem że książka jest lepsza od filmu.
może gdybym nie przeczytał książki ocena była by wyższa.

chodaczek333

Tak w tym przypadku, chyba faktycznie lepiej najpierw obejrzeć film a potem przeczytać książkę. Po przeczytaniu książki film sporo traci na wartości.

chodaczek333

Pierwszy raz? Mi jeszcze żaden film nie przebił książki.

perun_6

Mam podobne odczucia poza jednym wyjątkiem. Według mnie film " Forrest Gump" był lepszy od książki.

kasiabeier

Nie miałem akurat okazji przeczytać książki o Foreście.

maxhardcore

Putin na bank!Przynajmniej uderzajaco podobny..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones