PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3747}
5,8 845
ocen
5,8 10 1 845
Alabama
powrót do forum filmu Alabama

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Tylko trzeba wiedzieć o czym jest. Nie wiem skąd wniosek że film jest o narkomanii. Owszem pod koniec pojawiły się narkotyki jako droga wyjścia ale film zupełnie nie o tym mówi a o upadku człowieka wśród sk**wysynów. Film jest bardzo dobry. Ale gdy się to załapie jest bardzo bardzo przygnębiający.

MistrzDan

A to trzeba załapać? oglądałem będąc dzieciaczkiem i zapamiętałem to co piszesz. Teraz tu zajrzałem, żeby przypomnieć sobie jakie utwory tam grali (też mnie wtedy zachwyciły).

ocenił(a) film na 10
MistrzDan

Dzięki za ten komentarz. Dzisiaj pierwszy raz w życiu obejrzałem ten film. Wcześniej zniechęcały mnie opisy, że jest o narkomanii. Strasznie spłycone te opisy. A on jest dokładnie o tym, o czym piszesz. Ona była taka czysta i niewinna, chciała tylko kochać, i właśnie miłość do nieodpowiedniej osoby tak ją upodliła, a brak ratunku wśród bezwzględnych ludzi doprowadził do upadku. Bardzo przekonujący jest ten proces jej upadku, nie taki tani i melodramatyczny, tylko bardzo realiatyczny. Wielu ludzi z miłości robi nierozsądne rzeczy, a jej ukochany wciągnął ją w to wszystko tak bardzo umiejętnie, że łatwo było się oszukać. Gdyby pił, bił i był typowym chamem, to może w porę by się wycofała :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones