PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389693}
5,9 235
ocen
5,9 10 1 235
Aladin
powrót do forum filmu Aladin

Ogólnie film niezły, akcja płynęła gładko, piosenki ok, ale przez cały czas miałam wrażenie iż aktorzy nie czuli się dobrze w swoich rolach, czasami grali sztywno, czasami jakby nie wiedzieli co mają grać.
Szczególnie odnosi się to do dwóch aktorów: pierwszy Sanjay Dutt, w roli Ring Mastera wyszedł śmiesznie, według mnie przesadzili z wyglądem oraz z grą miało wyjść groźnie a wyszło śmiesznie, zaś drugim przykładem była debiutantka Jaqueline Fernandes, która zagra sztywnie, grała tak samo od końca do końca.
Jedynym punktem, który mi się podobał w filmie to efekty specjalne, grafika czy to tam nazwać, momentami zapierało dech w piersiach.
Ostatecznie film można obejrzeć, choćby dla skonfrontowania jak przedstawiają historię Aladyna w Bollywood.

ocenił(a) film na 6
Akaata

Owszem to nienajlepszy debiut. Fernandes nie pasuje tutaj,ani wtedy gdy wygląda na wojowniczkę Xenię lub na bohaterkę filmu dla młodzieży. Sanjay ma zdecydowanie lepsze role.Tutaj jest zbyt śmieszny+ jego strój nie tworzy klimatu zagrożenia. Od cały film to przeciętna komedia familijna.
PS.Big B wygląda tu w pewnych scenach jak Pacino:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones