PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 294
oceny
6,9 10 1 60294
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Pozytywna, baśniowa fabuła, fajny klimat, rozmach, kolorowo, dynamicznie, a do tego jedna z najlepszych ról Willa Smitha - naprawdę dał czadu! Na polepszenie samopoczucia jak najbardziej polecam

nahongo

Film dla kazdego? Jaja sobie robisz? Tak infantylnej, banalnej, splyconej do granic mozliwosci produkcji dawno nie widzialem. Do tego dochodza malo inteligentne gagi a la 'hollywood' na poziomie kilkuletniego dziecka, ktore zamiast rozmieszac wrecz irytuja. Film dla kazdego, tyle ze dla kazdego kto nie skonczyl 13 lat

AstonMarkiz

Dla mnie plus tylko Jaśmina j jej wątek i za to aż cała trója ;)

AstonMarkiz

Dla każdego. Dzieciak się pośmieje, starszy nawiązania zrozumie. Poza tym to baśń w wersji na wesoło i trudno żeby była robiona nsa poważnie. Wolę to niz powielane 100 razy schematy marvela

ocenił(a) film na 7
nahongo

właśnie tego baśniowego klimatu tutaj nie było... bo jak mogłbyć skoro nie ma tutaj sensownych dialogów i chwili wytchnienia, pauzy by przemyśleć, zastanowić się na słowami czy czynami bohatera. jest tylko infantylna piosenka i akcja + kolory i efekty. Jako film niezły, wciągnął mnie, szczególnie w II połowie, ale nie umywa się do baśniowych wersji

Mauna_Kea

mnie się akurat ta firma spodobała. Bo nad czym tu myśleć skoro to basń w wersji na wesoło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones