PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 440
ocen
6,9 10 1 60440
5,5 25
ocen krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Zwiastun

ocenił(a) film na 7

Po obejrzeniu zwiastuna nie mogę się doczekać całego filmu. Najmniej podobał mi się Dżafar bo jego postać była chyba najbardziej wyrazista w animacji a tutaj we fragmentach aktor taki bardziej zwyczajny niż wzbudzający grozę od pierwszego wejrzenia. " Alladyn "jest moją ulubioną bajką Disneya z dzieciństwa i do tej pory oglądam ją raz na jakiś czas, ale trudno mi będzie mieć pretensje do twórców że robiąc historię na nowo coś zmienią, o ile to będzie dobrze wyglądało na tle całego filmu. Co do Willa Smitha - nie wiem, zobaczymy jak to wyjdzie. Dla mnie Dżin siedzi w głowie przede wszystkim jako głos Krzysztofa Tyńca, tak jak dla wielu jest głosem Robina Williamsa i takie wspomnienia z dzieciństwa pobić. Mam nadzieję ze film będzie dobry i oglądanie go sprawi po prostu frajdę, bez porównań i narzekań jaka to bajka super a film "be".

ocenił(a) film na 7
Angua_84

Jafar razi najbardziej, bo nie ma w sobie ani krzty charyzmy ... Trochę dziwi mnie aż tak bezwstydne pójście w stylistykę Bollywood - z jednej strony, to fajnie, że Disney bawi się formą ale z drugiej, trochę nie podobają mi się te zdjęcia a la telenowela, tak jakby Broadwayowski musical spotkał musical z Bollywood i telenowelę ;)

ocenił(a) film na 7
lelen_lis

Teraz muszę jakoś wymazać tą wizję bollywodzkiej telenoweli z głowy;) Oby nie było aż tak źle, ale ja zawsze jestem optymistką co do historii opowiadanych na nowo. Najwyżej będzie to dzieło typu "zobaczyć i zapomnieć".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones