PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334554}
5,7 2 429
ocen
5,7 10 1 2429
Aleja gówniarzy
powrót do forum filmu Aleja gówniarzy

film średni

ocenił(a) film na 6

jak dla mnie 5/10 +jedna gwiazdka za to że,promują i pokazują tak wyjątkowe i piękne miejsce jakim jest Łódź. Choć może ludziom którzy tu nie mieszkają trudno jest to piękno dostrzec.

ocenił(a) film na 9
RealHag

Czy ty w ogóle byłaś w Łodzi? wyjątkowe i piękne miejsce ?

ocenił(a) film na 6
nolej

Mieszkam w Łodzi od urodzenia. żebyś nie myślał, że nie mam porównania..byłam w Barcelonie, Pradze,Rzymie..KRAKOWIE.. długo by wyliczać ale żadne miejsce na ziemi w moich oczach nie będzie nigdy tak pięknie. Nie ma drugiego takiego miasta. Polecam do posłuchania ---> http://www.youtube.com/watch?v=tju0czkr2_g

ocenił(a) film na 10
nolej

Zgadzam się Łódź jest piekna! Wystarczy dostrzec w niej magię :)))

ocenił(a) film na 9
alexaaa

RealHag jesteś mało obiektywna już z założenia- urodziłaś się tam. Co do magii to ja widzę tylko rzygi, budki z kebabem i masę prostaków w tramwajach.

ocenił(a) film na 10
nolej

Kwestia gustu :)

ocenił(a) film na 6
nolej

Oczywiście, że nie jestem obiektywna, ale fanie że osoby są osoby które np. tworząc taki film usiłują mój punkt widzenia pokazać tym którzy widzą tylko "rzygi, budki z kebabem i masę prostaków w tramwajach". Nolej mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzisz Łódź z kimś kto pokaże Ci jej drugą stronę. Ba jak by co chętnie pomogę bo z wielu budek z kababami mogę wskazać te najlepsze ^^

RealHag

Zgadzam się z Tobą RealHag! Łódź jest piękna! Ma w sobie coś niezwykłego, niepowtarzalny klimat i magię. W mojej opinii jestem jak najbardziej obiektywna, pochodzę z Warszawy, natomiast do Łodzi sprowadziły mnie studia. Mieszkam tu od 1,5 h i zdania nie zmieniłam. Być może miałam szczęście poznać ją od tej pozytywnej strony. I tego wrażenia do tej pory nic nie zmazało. Owszem widzi się na co dzień różne obrazy Łodzi ale ja wciąż powracam do tych niezwykłych ale i w każdej odsłonie doszukuję czegoś na plus. W Łodzi poznałam niesamowitych Ludzi, odwiedziłam niezwykłe miejsca, przeżyłam fantastyczne chwile. Gdyby inaczej wyglądała tu sytuacja z pracą myślę, że można by wieść w Łodzi bardzo sympatyczne życie:) Wiem na pewno, że po zakończeniu mojej studenckiej przygody będę wracać do Łodzi i myślami i fizycznie w odwiedziny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones