PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741774}

Alena

4,6 851
ocen
4,6 10 1 851
Alena
powrót do forum filmu Alena

Meh..

ocenił(a) film na 3

Spoilery
Zacznijmy od tego, ze od 15min. ja i jakies 90% widzow wiemy juz to, ze ta laska ma tą podwojna osobowosc i ogladalo sie to na zasadzie "no spoko"
Po drugie - Film jest zbyt zimny, szary i smutny. To bylo nagrywane w Szwecji, czy w Rosji? Pewnie tak mialo byc, ale strachu nie bylo zadnego, tylko jakies przygnebienie.
Po trzecie - Tak jak pisalem - wiedzialem, ze jest psychicznie chora, tak wiec jakim cudem zaatakowala tą swoja przyjaciolke na rowerze i ona jej nie rozpoznala? Byl nawet moment, ze ona nawiazywala z nia kontakt wzrokowy? Maske zalozyla czy co?
Po czwarte - Totalnie Surrealistyczne zachowanie wszystkich ludzi w tym filmie. Mamy jakas bogatą idiotke, ktora zachowuje sie jak jakas psychopatka, traktuje wszystkich jak smieci i w polowie filmu mowi swojej kolezance, aby zgwalcila nasza glowna bohaterke kijem od mopa :)) nie nie.. to normalne.. przeciez to SZWECJAAAA - tam takie rzeczy to norma.
Po piąte - scenariusz to kupsko. Nic nowego, nudny i w dodatku jedyne co wiemy o naszej bohaterce to to, ze zabila swoja kochanke i jej odbilo i chciala pierwszego dnia po szkole zabic dziewczyne, ktora rzucila w nia pilką.

GamoraRuss

jak dla mnie film z potencjałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones